Asystent / Asystentka Dyrektora Sprzedaży

Dakoma Sp. z o.o.

Wiązowna (pow. otwocki)

63 dni temu

Jesteśmy rodzinną firmą i od 1996 roku prowadzimy działalność w zakresie produkcji, dystrybucji i doradztwa technicznego profesjonalnej chemii do obuwia i mebli.

Nasza główna marka to - linia kosmetyków do pielęgnacji i konserwacji obuwia i wyrobów skórzanych

Miejsce pracy: Wiązowna (pow. otwocki)
ZADANIA:
  • Przygotowywanie niezbędnych zestawień i analiz
  • Zarządzanie kalendarzem, organizacja spotkań
  • Udział w obsłudze gości krajowych i zagranicznych
  • Prowadzenie dokumentacji z zebrań
WYMAGANIA:
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego (warunek konieczny)
  • Bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego
  • Efektywne zarządzanie czasem i umiejętność ustalania priorytetów
  • Skrupulatność i dokładność
  • Zdolności organizacyjne
  • Współpraca i komunikatywność
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
DLACZEGO MY:
  • Zapewniamy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zatrudnienia na niepełny etat, elastyczny czas pracy
  • W trosce o zdrowie i dobrą formę naszych pracowników zapewniamy prywatną opiekę medyczną i karnety sportowe
  • Możliwość udziału w sponsorowanych przez nas wydarzeniach sportowych i kulturalnych.
  • Pracownicy objęci są dobrowolnym ubezpieczeniem grupowym
  • Finansujemy zajęcia z języka angielskiego
  • Prowadzimy program stypendialny dla dzieci naszych pracowników
Poznaj stanowisko: Asystent Dyrektora
Asystent dyrektora to pracownik obsługi biura kadry kierowniczej. Można ogólnie by powiedzieć, iż asystent lub asystentka dyrektora to jedna z osób, która zna tajemnice firmy. Do głównych zadań tego pracownika należy, m.in.: logistyczne i administracyjne wsparcie dyrektora w codziennych obowiązkach, przygotowanie zestawień, sprawozdań, prezentacji i raportów, analiza raportów i zestawień, ...
Praca Asystent Dyrektora