Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / asystentka działu księgowości

Trenkwalder

Gdańsk, Pruszcz Gdański

4 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się dystrybucją produktów rolnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk, Pruszcz Gdański
Nr ref.: AS/GDA/1018
Obowiązki:
  • kompletowanie i administrowanie dokumentacji księgowej firmy,
  • bieżące kontrolowanie dokumentacji oraz zapisów kont,
  • pomoc w procesie dekretowania dokumentów księgowych w zakresie sprzedaży i zakupu oraz sporządzaniu dowodów wewnętrznych do wystawiania faktur i ich korekt,
  • asystowanie przy sporządzanie i uzgadnianie rejestrów sprzedaży i zakupu dla celów podatku VAT oraz uzgadnianiu sald z kontrahentami,
  • wystawianie not odsetkowych i prowadzenie postępowania wyjaśniającego do not odsetkowych,
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej.
Wymagania:
  • dyplom ukończenia studiów wyższych z zakresu rachunkowości, finansów i/lub ekonomii,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale księgowości lub finansowym,
  • dobra znajomość obsługi programu Excel,
  • mile widziana znajomość obsługi programów klasy ERP w szczególności ERP XL lub Comarch Optima,
  • atutem będzie wiedza teoretyczna dotycząca zagadnień księgowych, obowiązujących przepisów podatkowych oraz ustawy o VAT,
  • dobra organizacja pracy własnej, skrupulatność, komunikatywność, zaangażowanie w powierzone zadania.
Oferujemy:
  • pracę w firmie w prężnie rozwijającym się sektorze agro na umowę o pracę na pełen etat,
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz w oddziale firmy zlokalizowanym w miejscowości Rekcin (woj. pomorskie),
  • możliwość zdobycia kompetencji księgowych poprzez realizację zadań,
  • przestrzeń do wdrażania usprawnień podczas realizacji obowiązków w dziale,
  • pracę w przyjaznej atmosferze (brak kultury korporacyjnej) oraz atrakcyjny pakiet socjalny dla pracowników,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w projektach rozwojowych lub szkoleniach i konferencjach branżowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego.

Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj

Trenkwalder

Dlaczego warto?

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 55 000 pracowników. Trenkwalder działa w 17 krajach Europy. Dzięki doświadczeniu zebranemu podczas 30 lat działalności na europejskim rynku pracy Trenkwalder oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, dopasowane do unikalnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Poznaj stanowisko: Asystent Działu Księgowości

Asystent Działu Księgowości jest to osoba, która aktywnie wspierała zespół księgowy w bieżących obowiązkach. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: świadczenie pomocy administracyjnej oraz wsparcie Działu Księgowości w organizacji pracy, pomoc w formalno - rachunkowej kontroli dokumentów księgowych, przygotowywanie dowodów i kwalifikowanie ich do ujęcia w księgach operacji gospodarczych, ...
Asystent Działu Księgowości Praca Asystent Działu Księgowości

Aplikujesz na ogłoszenie