Najnowsze oferty pracy

  • Trainee in Procurement Operations

    Arla Global Shared Services Sp. z o.o.   Gdańsk, Wrzeszcz (Neptune Office)    praca hybrydowa
    praktykant/stażysta  umowa o staż/praktykę  pełny etat
    2 dni
    Specifically, you will: Supporting Arla’s colleagues in answering queries via Service Hub tool. Providing high service level to stakeholders and building strong collaboration. Supporting improvements implementation within the team. Ensure delivery of operational KPIs within own area. Solving price...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Asystent ds. Zakupów Pomorskie
Asystent / Asystentka działu zakupów

Zoeller Tech Sp. z o.o.
pomorskie, Rekowo Górne k. Redy
asystent
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
793 dni temu

ZOELLER TECH Sp. z o.o. należy do grupy europejskich liderów produkujących pojazdy komunalne.
W związku ze swoim dynamicznym rozwojem szukamy kandydatów na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Rekowo Górne k. Redy
Opis stanowiska:
  • potwierdzanie terminów i warunków dostaw zamawianych materiałów i komponentów produkcyjnych oraz usług
  • składanie zamówień u dostawców krajowych i zagranicznych
  • rejestracja danych zakupowych w systemie ERP
  • wsparcie w wykonywaniu zadań w dziale zakupów
Oczekiwania:
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • dobra znajomość pakietu Ms Office, w szczególności Excel
  • umiejętność organizacji i planowania
  • skrupulatność i dokładność
  • chęć uczenia się i rozwoju umiejętności
  • mile widziane doświadczenie w pracy z klientami lub dostawcami
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bezpłatne kursy językowe
  • dofinansowanie karty Multisport
  • dofinansowanie do wczasów
  • dofinansowanie do pakietów medycznych
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Do przesyłanych dokumentów należy dołączyć klauzule o ochronie danych osobowych.

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zoeller Tech Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Administratorem danych jest Zoeller Tech Sp. z o.o. z siedzibą w Rekowo Górne 84-123, Nowa 8. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

Poznaj

Grupa Zoeller należy do największych w Europie producentów oferującą pojazdy i inne rozwiązania przeznaczone do utylizacji odpadów.