Asystent / Asystentka działu Zarządzania Nieruchomościami

EPCM Executive Search

Lublin

4 dni temu

Międzynarodowa firma z branży Nieruchomości poszukuje Asystenta/ki działu Zarządzaniu Nieruchomościami. Poszukujemy osób z pierwszym doświadczeniem zawodowym lub bez doświadczenia, liczy się pogodne nastawienie i chęć do nauki oraz zaangażowanie. Nowa osoba będzie wspierała Managera działu w codziennych obowiązkach. Oferujemy stałą pracę z możliwościami rozwoju, dodatkowe benefity takie jak prywatna opieka medyczna, karta Multisport, narzędzie – laptop + telefon.

Miejsce pracy: Lublin
Zadania:
  • pomoc całemu działowi w merytorycznych zadaniach związanych z zarządzaniem nieruchomości - obiekty komercyjne
  • przygotowywanie dokumentacji obiektów, stanów liczników, etc
  • tworzeniu zestawień i raportów
  • kontakty z najemcami
Wymagania:
  • chęć rozwoju w obszarze zarządzania nieruchomościami w międzynarodowej spółce
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie i pozytywne nastawienie
  • dobra organizacja pracy
Oferta:
  • umowa o pracę
  • praca w międzynarodowej firmie będącej liderem na rynku
  • możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • wynagrodzenie ok. 4000 brutto
  • dodatkowe benefity karta Multisport
  • opieka medyczna
  • telefon służbowy, laptop

EPCM Executive Search:

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w obszarach Engineering, Property, Construction & Management. Specjalizujemy się w rekrutacji managerów i specjalistów z takich branż jak Nieruchomości, Budownictwo, Produkcja, Architektura & Konsulting.

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.
Asystent do spraw administracji, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za organizowanie wszelkich formalności związanych z administracyjnym funkcjonowaniem firmy, przedsiębiorstwa lub instytucji. W zakresie obowiązków osoby obsadzonej na tym stanowisku może znaleźć się opieka nad dokumentacją firmy, prowadzenie rejestru umów, faktur, etc., wystawianie faktur w nawiązaniu do zawieranych przez firmę ...
Praca Asystent/ka ds. Administracji