Asystent / Asystentka Kierownika ds. Gastronomii – Pracownik Wsparcia (żywienie zbiorowe/zamknięte)

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Gądki k. Poznania

33 dni temu

Miejsce pracy: Gądki k. Poznania

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu gastronomicznego, w jednej z kluczowych lokalizacji poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Asystent/ka Kierownika ds. Gastronomii – Pracownik Wsparcia

(żywienie zbiorowe/zamknięte)

Oferujemy:
  • Dobre warunki zatrudnienia
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej organizacji
  • Niezbędne narzędzia i wysoki standard pracy
  • Świetną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
  • Benefity pozapłacowe
  • Profesjonalne szkolenia
Oczekujemy:
  • Mile widziane doświadczeni w pracy na podobnym stanowisku w gastronomii (preferowane: gastronomia zamknięta)
  • Wykształcenia średniego
  • Znajomości podstaw prawa pracy
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji wśród współpracowników
  • Dobrej znajomości MS Office
  • Dobrej organizacja pracy
  • Silnej motywacji wewnętrznej i nastawienia na realizację celów
Zadania:
  • Kontrola czasu pracy pracowników, rozliczenia czasu pracy, rekrutacje, grafiki,
  • Wsparcie administracyjne i logistyczne strefy produkcji oraz obsługi Klienta
  • Współpraca z przełożonym w zakresie kontroli kosztów
  • Prowadzenie rozliczeń sprzedaży -  dziennych, miesięcznych,
  • Współpraca z dostawcami, robienie zamówień, inwentaryzacji, kontrola stanów magazynowych
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • Raportowanie wyników do przełożonych

Poznaj

Działalność usługowa

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka