Asystent / Asystentka Kierownika Projektu Sprzedaży

Drukarnia DAKO Kozioł i wspólnicy Sp. j.

Lubartów

12 dni temu

Ogłoszenie numer: 3409156, z dnia 2020-06-24

DRUKARNIA DAKO Kozioł i wspólnicy spółka jawna

21 – 100 Lubartów ul. Nowodworska 1

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się, rodzinną drukarnią opakowań. Istniejemy na rynku od 1974 roku. Naszych klientów obsługujemy w szerokim zakresie usług, włączając doradztwo z zakresu grafiki oraz technologii wykonania. Odpowiedzią na stale rosnące wymagania klientów
i coraz to nowe wyzwania jest nasz park maszynowy, który umożliwia realizację najbardziej nowatorskich pomysłów.

Więcej pod adresem: https://drukarnia-dako.pl/

Miejsce pracy: lubelskie / Lubartów

Opis stanowiska

  • obsługa administracyjna sprzedaży i doradztwo,
  • koordynacja realizacji zleceń,
  • kontakt z Klientami firmy i opieka nad ich projektami,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie,
  • umiejętności sprzedażowe i gotowość do pozyskiwania nowych klientów,
  • dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • pracę stacjonarną w sympatycznym zespole,
  • ciekawą pracę w dużej, rozwijającej się firmie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • realną możliwość awansu zawodowego
  • stabilne zatrudnienie wyłącznie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość ubezpieczenia grupowego na bardzo korzystnych warunkach.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka