Asystent / Asystentka radcy prawnego

EUROKLIMAT

Suchy Las k/Poznania

9 dni temu

Ogłoszenie numer: 2725443, z dnia 2019-11-06

W związku z dynamicznym rozwojem firma EUROKLIMAT

wiodący wykonawca na rynku instalacji sanitarnych poszukuje kandydata
na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Suchy Las k/Poznania

Opis stanowiska

  • Obsługa wewnętrznego obiegu dokumentów Spółki
  • Przygotowywanie, prowadzenie oraz protokołowanie posiedzeń Zarządu Spółki
  • Współpraca z organami nadzoru Spółki
  • Weryfikacja spójności zawieranych umów z umowami powiązanymi
  • Prowadzenie i analiza rejestru umów
  • Bieżące wsparcie radcy prawnego

Wymagania

  •  Ukończone wyższe studia prawnicze (także licencjat)
  • Dobra znajomość prawa handlowego i budowlanego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2)
  • Doświadczenie w pracy biurowej, w tym obsługa komputera (Word, Excel)
  • Dyspozycyjność

Wymagania dodatkowe (mile widziane):

  • Praktyka w korporacyjnej obsłudze spółek (posiedzenia organów, dokumentacja wewnętrzna)
  • Praktyka w branży budowlanej

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne zarobki oraz niezbędne narzędzia adekwatne do pełnionej funkcji,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia szerokiego doświadczenia w zakresie nowoczesnych technologii i instalacji,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia,
  • Pracę w młodym, zgranym, współpracującym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV oraz list motywacyjny za pośrednictwem przycisku Aplikuj Teraz.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest spółka Euroklimat sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Suchym Lesie przy ul. Obornickiej 68 (zwana dalej „Euroklimat").
Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art.6 ust 1 lit a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
Dane gromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przetwarzane do momentu zakończenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 6 miesięcy od przesłania dokumentów aplikacyjnych.
W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do:

  • dostępu do własnych danych oraz otrzymania ich kopii,
  • sprostowania (poprawienia) swoich danych osobowych,
  • ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
  • usunięcia danych,
  • wniesienia skargi do Prezesa UODO.

Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie innych danych jest dobrowolne.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka