Asystent / Asystentka z językiem francuskim

Eurorack Montage Demontage

Lubartów

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 4105019, z dnia 2021-01-13

Jesteśmy firmą zajmująca się montażem-demontażem regałów magazynowych. Pracujemy w Polsce i we Francji. Nasza siedziba mieści się w Lubartowie. Poszukujemy osoby na stanowisko asystent/ka, pracownik biurowy ze znajomością j. francuskiego.

Miejsce pracy: lubelskie / Lubartów

Opis stanowiska

  • utrzymywanie relacji z klientami firmy
  • kontrola bieżących zamówień klientów, sporządzanie zleceń
  • przygotowywanie pism, maili oraz dokumentów firmy
  • prowadzenie dokumentacji biurowej
  • wsparcie pracowników w codziennych zadaniach

Wymagania

  • doskonała znajomość j. francuskiego
  • zdolności interpersonalne: komunikatywność, kreatywność, wytrwałość w dążeniu do celu
  • dyspozycyjność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • umiejętność organizacji i planowania czasu pracy
  • praktyczna znajomość Ms Office

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenie wdrożeniowe
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 16.30

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

Poznaj

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka