Najnowsze oferty pracy

  • Pomocnik w sklepie – inwentaryzacja

    ManpowerGroup   Jaworzno    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie
    2 dni
    Zadania: Inwentaryzacja: liczenie towaru; Wymagania: Chęć do pracy; Zaangażowanie Dogodny dojazd;
  • Sprzedawca części do pojazdów użytkowych

    EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.   Nowa Wieś Wrocławska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    21 godz.
    Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: Aktywna sprzedaż części zamiennych zgodnie z założeniami budżetowymi serwisu; Dobór oraz kosztorysowanie napraw pojazdów użytkowych (dobór części do napraw mechanicznych oraz powypadkowych) Wsparcie działu serwisu...
Zobacz więcej ofert pracy

Asystent ds. Inwentaryzacji

Netto Sp. z o.o.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
2119 dni temu

Netto to firma, którą wyróżnia wyjątkowe podejście do wartości takich jak uczciwość, szacunek i wiarygodność. Jako pracodawca dbamy o atmosferę w miejscu pracy, stawiamy na partnerstwo, wzajemną życzliwość i otwartą komunikację. W naszej firmie obowiązuje zasada otwartych drzwi, wszyscy jesteśmy ze sobą na „ty”, nie tworzymy podziałów na „dyrektorów i całą resztę”. W Netto jesteśmy ze sobą na dobre i złe, dzieląc wspólne radości, świętując sukcesy i niosąc pomoc w trudnych momentach. Nasi pracownicy tworzą zgrane zespoły, w których humor, uśmiech, pasja i zaangażowanie są codziennością. Cenisz to samo? Chcesz pracować z fajnymi ludźmi? Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • Stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę w symaptycznej atmosferze,
  • Pakiet atrakcyjnych benefitów (nagrody jubileuszowe, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla Twoich dzieci, ubezpieczenia grupowe na atrakcyjnych warunkach, fajne imprezy integracyjne i nie tylko...).

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Przygotowanie magazynu oraz sali sprzedaży do inwentaryzacji zgodnie z obowiązującymi standardami,
  • Zliczanie oraz spisywanie zasobów towarowych sklepu,
  • Obsługę urządzenia PDA.

OCZEKIWANIA:

  • Praca w godzinach wieczornych i nocnych,
  • Komunikatywność i świetna organizacja pracy,
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B,
  • Gotowość do pracy poza miejscowością zamieszkania.
Administratorem danych osobowych jest firma Netto Sp. z o.o. z siedzibą w Motańcu 30, 73-108 Kobylanka. Podane dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na stanowisko na które przesyłają Państwo swoje aplikacje.