Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent ds. Protetyki Słuchu / Sprzedawca

ACS SŁUCHMED Sp. z o.o.

Skwierzyna, Szprotawa

152 dni temu

ACS Słuchmed Sp. z o.o. w związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Skwierzyna, Szprotawa
Zakres obowiązków:
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
  • pomoc protetykowi słuchu w doborze oraz sprzedaży aparatów słuchowych,
  • kompleksowa i profesjonalna obsługa pacjentów,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe bądź średnie,
  • doświadczenie handlowe w pracy z klientem indywidualnym bądź w sprzedaży,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat.B.
Oferujemy:
  • interesującą pracę w stabilnej, nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • dobrą atmosferę pracy, motywacyjny system wynagradzania.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj stanowisko: Asystent Działu Sprzedaży

Asystent Działu Sprzedaży jest to osoba, która odpowiada za wspieranie pracy Działu Sprzedaży w firmie. Do głównych zadań pracownika zatrudnionego na tym stanowisku należy: wspieranie pracy działu handlowego, przygotowywanie tłumaczeń, raportów i prezentacji, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, uzupełnianie zapasów, zapewnienie ciągłości łańcucha dostaw, a także przygotowywanie ofert ...
Asystent Działu Sprzedaży Praca Asystent Działu Sprzedaży

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (804)
Wałbrzych (56)
Legnica (127)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (199)
Toruń (113)
Lubelskie:
Lublin (235)
Chełm (42)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (999)
Tarnów (61)
Nowy Sącz (50)
Mazowieckie:
Warszawa (2194)
Radom (179)
Płock (49)
Opolskie:
Opole (196)
Nysa (69)