Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent ds. wysyłek

Aryzta POLSKA Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki

144 dni temu

 DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU JAKO:

M-ce pracy: Grodzisk Mazowiecki
Nr ref.: AW/2019

OPIS STANOWISKA
  • Administracja wysyłek prób produktowych do klientów
  • Zamawianie produktów na próby
  • Pakowanie prób – (ok. 2 h pracy fizycznej w niskich temperaturach)
  • Inwentaryzacja palet z próbami marketingowymi na mroźni
  • Współpraca z firmami kurierskimi (wycena przesyłek, zamawianie oraz rozliczanie usługi wysyłki)
WYMAGANIA
  • Znajomość obsługi komputera – umożliwiająca wypełnianie zleceń wysyłkowych, administracje wysyłek
  • Tolerancja niskich temperatur
OFERUJEMY
  • Umowę o pracę na 1/2 etatu
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Godziny pracy 8:00-12:00
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe (MultiSport/FlexiPass, polisa na życie, prywatna opieka medyczna, świadczenie z ZFŚS)
  • Ciepły posiłek w trakcie pracy
Prosimy o dołączenie do życiorysu następującego oświadczenia: “Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych przez Hiestand Polska Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883).

Poznaj stanowisko: Pracownik Operator Produkcji

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Pracownik Operator Produkcji Praca Pracownik Operator Produkcji