Asystent działu copywritingu
La MakeUp Sp. z o.o.
Warszawa - Mokotów
asystent
umowa o pracę
6 dni temu

Ogłoszenie numer: 5180613, z dnia 2021-07-30

La Makeup Sp. z o.o.

 

Firma handlowa działająca na polskim rynku e-commerce w związku z bardzo dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

 

Asystent działu copywritingu

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa - Mokotów

 

Opis stanowiska

 • wprowadzanie nazw produktów kosmetycznych do panelu administracyjnego
 • zmiana oraz korekta nazw produktów w systemie
 • wstawianie gotowych opisów produktów na stronę internetową
 • prace administracyjne wynikające z potrzeb biura (poczta, zamawianie artykułów biurowych)

Wymagania

Jeżeli chcesz poznać branżę e-commerce, zobaczyć jak działa sklep internetowy „od kuchni” oraz nabrać pierwszego doświadczenia a jednocześnie:

 • masz chęci do pracy i szybko uczysz się nowych rzeczy
 • jesteś kreatywny i lubisz wychodzić z własną inicjatywą
 • dobrze czujesz się w Internecie
 • jesteś sumienny i skrupulatny w wykonywaniu powierzonych zadań
 • posiadasz minimum średnie wykształcenie

to nie zwlekaj i zaaplikuj do nas.

 

Dodatkowymi atutami będą:

 • znajomość branży kosmetycznej
 • podstawowa znajomość języka rosyjskiego

Oferujemy

 • Umowę o pracę z elastycznym grafikiem
 • Stabilną i pełną wyzwań pracę w dobrze skomunikowanej części Mokotowa
 • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu obecnej rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”)”.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
Aplikuj teraz

Poznaj

La MakeUp Sp. z o.o.

MakeUp jest jednym z najbardziej konkurencyjnych sklepów internetowych oferujących kosmetykę i perfumy. Nasz główny cel – nie tylko umożliwienie dokonywania szybkich zakupów bez wychodzenia z domu, lecz także odkrywanie – specjalnie dla Ciebie – zupełnie nowego świata produktów kosmetycznych i perfumeryjnych. Z każdym dniem MakeUp prężnie się rozwija i wychodzi naprzeciw najnowszym trendom, a wszystko po to, żeby na bieżąco zapoznawać Cię z produktami zarówno najbardziej znanych marek, jak i tych niszowych, które są tak samo ciekawe i zasługują na wzmożoną uwagę. Pragniemy uczynić każdy Twój dzień lepszym, wypełniając go pięknem i niesamowitymi zapachami. Niskie ceny, ogromny wybór, wysoka jakość i obsługa na najlepszym poziomie – to główne tajemnice sukcesu firmy MakeUp. Troszczymy się o to, żeby nasi Klienci dowiedzieli się jak najwięcej o danym produkcie, dlatego na naszej stronie internetowej można znaleźć szczegółowe opisy kosmetyków i informacje o ich składzie czy sposobie użycia oraz dotyczące ich zdjęcia i filmiki.

Klienci MakeUp zawsze mogą liczyć na profesjonalną pomoc u naszych konsultantów. Wystarczy zadzwonić na numer telefonu podany na naszej stronie. Konsultant nie tylko pomoże wybrać produkty, lecz także odpowie na wszystkie pytania dotyczące pracy sklepu, przyjmie zamówienie i poinformuje o terminie dostawy. A co, jeśli z różnych powodów nie możesz wykonać połączenia? Po prostu zamów rozmowę poprzez przycisk w lewym górnym rogu na stronie głównej, a my niezwłocznie do Ciebie oddzwonimy.

Podobne oferty