Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent Działu Księgowości

Festo Sp. z o.o.

Janki (15 km od centrum Warszawy)

278 dni temu

Festo to światowy lider w branży automatyki i pneumatyki przemysłowej. Firma zatrudnia ponad 18 000 pracowników i posiada kilkaset lokalizacji na wszystkich kontynentach.

Miejsce pracy: Janki (15 km od centrum Warszawy)

Opis stanowiska:

Poszukujemy Studenta/Studentki kierunku Finanse i Rachunkowość (lub pokrewny).

Do zadań tej osoby będzie należało wsparcie Działu Księgowości w zakresie bieżących zadań.

Oferujemy:
  • Cenne doświadczenie zawodowe

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia od zaraz

  • Możliwość dojazdu do pracy busem z Centrum W-wy do siedziby w Jankach

  • Pracę w godz. 8:00-16:00 lub wg elastycznego grafiku

Dokumenty powinny zawierać następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Festo Sp. z o.o. z siedzibą w Jankach 05-090, ul. Mszczonowska 7, dla potrzeb realizacji procesu obecnej rekrutacji (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119z4.05.2016, str.1).
Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, usuwania lub wycofania niniejszej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie.“

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali Pana/Pani CV w naszej bazie, prosimy umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Festo Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.“

Poznaj

Festo to lider innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie automatyki przemysłowej i automatyzacji procesów. Wprowadzając rocznie na całym świecie ok. 100 nowych produktów i posiadając 2900 patentów, zapewnia najwyższą produktywność w automatyzacji fabryk i procesów technologicznych. Ponadto Festo przoduje w dziedzinie programów szkoleń i edukacji w przemyśle.
Festo posiada dla każdego zastosowania odpowiednie rozwiązanie - dzięki napędom pneumatycznym, serwopneumatycznym i elektrycznym, a także dzięki  różnym serwisom zorientowanym na aplikacje. Oferta wykonań specjalnych dostosowanych do indywidualnych wymagań Klientów obejmuje m.in.: specjalizowane siłowniki, kompletne moduły napędowe i sterujące,  zespoły manipulatorów, szafy sterownicze.

Poznaj stanowisko: Asystent Działu Księgowości

Asystent Działu Księgowości jest to osoba, która aktywnie wspierała zespół księgowy w bieżących obowiązkach. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: świadczenie pomocy administracyjnej oraz wsparcie Działu Księgowości w organizacji pracy, pomoc w formalno - rachunkowej kontroli dokumentów księgowych, przygotowywanie dowodów i kwalifikowanie ich do ujęcia w księgach operacji gospodarczych, ...
Asystent Działu Księgowości Praca Asystent Działu Księgowości

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (830)
Wałbrzych (61)
Legnica (126)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (194)
Toruń (111)
Lubelskie:
Lublin (239)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (988)
Tarnów (66)
Nowy Sącz (46)
Mazowieckie:
Warszawa (2184)
Radom (182)
Płock (54)
Opolskie:
Opole (189)
Nysa (69)