Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Asystent Działu - Płatna Praktyka

EF Education Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
4930 dni temu

Ogłoszenie numer: 120265, z dnia 2010-11-03

EF Międzynarodowe Szkoły Językowe jest częścią największego na świecie koncernu edukacyjnego EF Education. Dajemy niepowtarzalną szansę na naukę języka obcego za granicą w 30 różnych lokalizacjach. Oferujemy kursy na wszelkich poziomach zaawansowania i różnym stopniu intensywności.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Asystenta Działu będzie odpowiedzialna za:
  • pomoc w akcjach marketingowych,
  • bezpośredni i telefoniczny kontakt z klientem,
  • wprowadzanie danych,
  • prace administracyjno-biurowe;

Wymagania

  • wiek 18-24 lata (uczeń bądź student);
  • średniozawansowany poziom znajomości j.angielskiego;
  • obsługa komputera;
  • komunikatywność;
  • odpowiedzialność i samodzielność;

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • elastyczny grafik pracy;
  • pracę w młodym międzynarodowym środowisku;
  • pełną dokumentację odbytych praktyk;