Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Asystent Działu Sprzedaży Terenowej w oddziale w Warszawie

KOPRA Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5506 dni temu

Ogłoszenie numer: 65544, z dnia 2009-05-20

Ogólnopolski dystrybutor urządzeń, materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów związanych z zabezpieczeniami antywłamaniowymi, a w szczególności z dorabianiem kluczy, kontrolą dostępu oraz domowymi, mechanicznymi zabezpieczeniami antywłamaniowymi. Przedstawiciel następujących firm: - ILCO ORION (Włochy): frezarko-kopiarki do dorabiania kluczy, surowe klucze, akcesoria; - CANAS (Turcja): frezarko-kopiarki do dorabiania kluczy, surowe klucze, akcesoria; - SAVIO (Włochy): okucia budowlane, zamki i zamknięcia domowe. - STARK (Włochy): sejfy. adres firmy: ul. Rakowa 48 51-421 Wrocław tel. 071/333-87-90 więcej informacji o firmie na www.kopra.pl

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • realizacja celów sprzedażowych,
  • obsługa dotychczasowych klientów (punkty dorabiania kluczy z Warszawy i województwa mazowieckiego) oraz aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców z tego samego terenu,
  • systematyczny kontakt telefoniczny oraz wizyty osobiste u każdego klienta celem budowy trwałych relacji i pozyskania zamówień,
  • kreowanie wizerunku naszej firmy jako wiarygodnego i rzetelnego dostawcy dla naszych klientów.

Wymagania

  • przynajmniej roczne doświadczenie w sprzedaży dla firm,
  • sukcesy w pracy z klientami polegające na zwiększaniu sprzedaży oraz pozyskiwaniu nowych odbiorców,
  • prawo jazdy kat. B z praktyką,
  • mile widziana znajomość obsługi komputera (ale tego możemy Ciebie nauczyć),
  • wykształcenie średnie,
  • tylko osoby z Warszawy lub okolicznych miejscowości,
  • nie patrzymy na wiek, ważne są chęci do pracy, dlatego chętnie zatrudnimy też osoby po 40-tce.

Oferujemy

  • PRZEDE WSZYSTKIM STABILNĄ PRACĘ W MIŁYM I ZGRANYM ZESPOLE NA WIELE LAT ORAZ MOŻLIWOŚĆ SZYBKIEGO AWANSU NA SAMODZIELNE STANOWISKO,
  • szkolenia wprowadzające w zakres obowiązków,
  • umowę o pracę,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań m.in. samochód służbowy.