Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
ASYSTENT DZIAŁU ZAOPATRZENIA

INTERSPORT Polska S.A.
małopolskie, CENTRALA FIRMY - Cholerzyn k/Krakowa
praca stacjonarna
4755 dni temu

Jesteśmy światową, najbardziej dynamiczną, znaną i cenioną sportową marką detaliczną. W myśl hasła SPORT TO THE PEOPLE aktywizujemy ludzi do uprawiania sportu. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w doborze sprzętu i odzieży sportowej, serwis sportowy i odpowiedni produkt, dzięki czemu Klient czerpie wszelką satysfakcję z uprawiania sportu.

Poszukujemy energiczną i zmotywowaną osobę do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: CENTRALA FIRMY - Cholerzyn k/Krakowa

Nr Ref.: C/02/2011

Zakres zadań:
  • budowa bazy towarowej dla zamówień kontraktacyjnych
  • monitoring i obsługa automatycznego systemu towarowania salonów
  • przygotowywanie i archiwizacja dokumentów związanych z procesem zakupu wg procedur
  • przygotowywanie zestawień oraz analiz danych z systemu
  • wsparcie dla działu zaopatrzenia
Nasze oczekiwania:
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w szczególności programu Excel)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • znajomość branży sportowej (narty, rowery, rolki, snowboard, tenis)
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • dokładność, systematyczność
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane
Nasza oferta:
  • umowa o pracę na pełny etat
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dynamiczne i przyjazne środowisko pracy
  • atrakcyjne zniżki na zakupy we wszystkich salonach firmy INTERSPORT  w Polsce
  • dofinansowanie dodatkowego ubezpieczenia medycznego oraz ubezpieczenia na życie
  • dofinansowanie kart Multisport