Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Asystent/ka ds. e-marketingu - promocji w internecie

SURE IT
mazowieckie
praca stacjonarna
5614 dni temu

Ogłoszenie numer: 54666, z dnia 2009-01-01

SURE IT

Firma SURE IT od ponad 3 lat świadczy innowacyjne usługi z zakresu przygotowania i rozwoju aplikacji i serwisów internetowych. Specjalizujemy się w dedykowanych rozwiązaniach dla branży turystycznej i nieruchomości. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie projektów z zakresu e-marketingu – m.in. przygotowanie elementów kampanii reklamowych SEO i SEM, monitorowanie prowadzonych kampanii, redagowanie tekstów, aktualizację serwisów internetowych oraz kontakty z klientami.

Wymagania

  • zainteresowania marketingiem internetowym
  • podstawowej wiedzy z zakresu SEO i SEM
  • podstawowej znajomości xhtml, css
  • umiejętności redagowania tekstów
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • odpowiedzialności i sumienności
  • umiejętności szybkiego uczenia się Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Oferujemy

  • pracę w biurze w centrum Warszawy od stycznia 2009
  • pracę w dynamicznym, młodym zespole w partnerskiej atmosferze
  • duże możliwość rozwoju zawodowego i szybkiego awansu
  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy,
  • doświadczenia i zaangażowania