Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Asystent/ka ds. e-marketingu

SURE IT - technologia, marketing i sprzedaż w internecie
mazowieckie
praca stacjonarna
5504 dni temu

Ogłoszenie numer: 63676, z dnia 2009-04-24

Firma SURE IT od ponad 3 lat świadczy innowacyjne usługi z zakresu przygotowania i rozwoju aplikacji i serwisów internetowych. Specjalizujemy się w dedykowanych rozwiązaniach dla branży turystycznej i nieruchomości. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: AM 04/2009

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację i rozwój powierzonych projektów internetowych. Głównymi zadaniami będą: wsparcie obsługi e-marketingowej klientów firmy, dobór odpowiednich rozwiązań, oraz rozwój projektów własnych grupy (portale tematyczne, sklepy internetowe). Wsparcie projektów obejmować będzie m.in. przygotowanie elementów kampanii reklamowych SEO i SEM, monitorowanie prowadzonych kampanii, redagowanie tekstów, aktualizację serwisów internetowych, kontakty z klientami, nawiązywanie współpracy z innymi serwisami tematycznymi.

Wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy
  • wiedza z zakresu marketingu internetowego, SEO, SEM
  • umiejętność redagowania tekstów
  • znajomość xhtml, css
  • odpowiedzialność i sumienność
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Oferujemy

  • duże możliwość rozwoju zawodowego i szybkiego awansu
  • pracę w biurze w centrum Warszawy
  • pracę w dynamicznym, młodym zespole w partnerskiej atmosferze
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.