Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / ka Spedycji międzynarodowej

Vesta Polska sp. z o.o.

Kopytów k. Błonia, Warszawa

235 dni temu

Jeśli poszukujesz swojego miejsca na rynku pracy , jesteś osobą komunikatywną, ambitną i nastawioną na realizację celów -mamy dla Ciebie propozycję pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Kopytów k. Błonia, Warszawa

Zadania:
  • Monitorowanie procesu przewozu ładunków,

  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami i przewoźnikami,

  • Optymalizacja kosztów,

  • Przygotowywanie dokumentacji transportowej,

  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy w zakresie bieżącej działalności.

Wymagania:
  • Wysoka motywacja wewnętrzna do nauki,
  • Umiejętności skutecznej komunikacji,
  • Znajomość przynajmniej jednego języka obcego na poziomie komunikatywnym,
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Przeszkolenie i wdrożenie do zawodu w przyjaznej atmosferze,
  • Realna szansa rozwoju zawodowego i awansu,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Praca od poniedziałku do piątku w gronie spedytorów z wieloletnim doświadczeniem,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.

Poznaj

Jesteśmy międzynarodową firmą świadczącą szeroki wachlarz usług logistycznych.

Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy nie boją się ciężkiej pracy za adekwatne wynagrodzenie. Dbamy, aby nasi pracownicy stanowili zespół i świetnie czuli się ze sobą na co dzień.

Niezależnie od tego czy jesteś ekspertem, czy dopiero zaczynasz swoją karierę, masz szansę pracować z nami. Jeśli jesteś osobą kreatywną i odpowiedzialną, angażujesz się w pracę i lubisz pracować z ludźmi, masz pozytywną energię i jeszcze potrafisz się uczyć (najlepiej na błędach innych) to jest duża szansa, że właśnie Ciebie szukamy.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Spedycji

Specjalista do spraw spedycji to w praktyce nazwa stanowiska wymienna ze spedytorem. Spedytor to osoba, odpowiedzialna za bieżące planowanie przewozów, zleconych przez klientów. Osoba obsadzona na tym stanowisku przyjmuje zlecenia od klientów, opracowuje ofertę i negocjuje warunki przewozu. Spedytor organizuje także formalną stronę planowanych przewozów – przygotowuje niezbędną dokumentację, realizuje ...
Specjalista ds. Spedycji Praca Specjalista ds. Spedycji