Najnowsze oferty pracy

  • Asystent osoby z niepełnosprawnością

    Stowarzyszenie Otwarte Drzwi   Warszawa    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    14 dni
    Prowadzenie indywidualnych oraz grupowych treningów ukierunkowanych na wzrost samodzielności i zaradności życiowej, Indywidualne wsparcie beneficjenta w podejmowaniu aktywności w Ośrodku, Tworzenie i realizacja indywidualnych programów terapii oraz okresowa ocena efektów rehabilitacji,...
  • Koordynator Usług Opiekuńczych

    ŁÓDZKI ODDZIAŁ OKRĘGOWY Polskiego Czerwonego Krzyża   Łódź, ul. Wysoka 44    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    11 dni
    Zapraszamy do złożenia aplikacji: CV, list motywacyjny, dokumenty poświadczające wykształcenie i doświadczenie zawodowe za pomocą przycisku aplikowania. Na zgłoszenia czekamy do 22 kwietnia 2024 r. O zakwalifikowaniu aplikacji do procesu rekrutacji decyduje data wpływu.
Praca.pl Praca śląskie Asystent Osoby Niepełnosprawnej śląskie
Asystent osoby niepełnosprawnej (AON)

Internationaler Bund Polska
śląskie, Tychy i powiat bieruńsko-lędziński
praca stacjonarna
1663 dni temu

Ogłoszenie numer: 2681720, z dnia 2019-09-30

Fundacja Internationaler Bund Polska zatrudni asystenta osób niepełnosprawnych w ramach projektu ,,Razem dla seniorów – nowe usługi społeczne dla seniorów w Tychach, Bieruniu, Lędzinach, Imielinie, Bojszowach, Chełmie Śląskim i Kobiórze’’. Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020.

Miejsce pracy: śląskie, Tychy i powiat bieruńsko-lędziński

Opis stanowiska

Planowanie i realizacja indywidualnej ścieżki wsparcia dla osób niepełnosprawnych w wieku 60+, udzielanie pomocy w korzystaniu z form kompleksowej rehabilitacji, wspieranie podopiecznego w dążeniu do samodzielności życiowej, motywowanie do aktywności społecznej i zawodowej, animowanie czasu wolnego, pomoc w przemieszczaniu się do miejsc użyteczności publicznej oraz asysta w tych miejscach, pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego.

Wymagania

  • ukończenia kształcenia w zawodzie asystenta osoby niepełnosprawnej zgodnie z rozporządzeniem MEN z dn. 7.02.2012;
  • min. roczne doświadczenie w pracy asystenta osoby niepełnosprawnej;
  • wysoka kultura osobista, empatia, kreatywność;
  • niezbędny własny samochód.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat (praca od 1 października 2019);
  • wynagrodzenie w kwocie 3200 brutto miesięcznie;
  • pokrywamy koszty dojazdu do podopiecznych (zwroty za paliwo).

Poznaj