Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent Projektant Konstrukcji Budowlanych

MURAPOL ARCHITECTS DRIVE SP Z O.O.

Bielsko-Biała, Katowice

167 dni temu

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Katowice
Nr ref.: APKB/KAT/12/2017/PA

Murapol Architects Drive to spółka projektowa wchodząca w skład Grupy Murapol, która od 16 lat realizuje projekty w obszarze budownictwa wielorodzinnego w kilkunastu miastach Polski oraz zagranicą. W skład Grupy Murapol wchodzi kilkadziesiąt spółek, które operują w trzech segmentach rynku: deweloperskim, wykonawczym oraz inwestycyjnym.

Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w jednej z największych firm sektora budownictwa mieszkaniowego
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • Udział w realizacji dużych, wieloetapowych projektów mieszkaniowych
  • Współpracę z młodym i ambitnym zespołem
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisport
Opis stanowiska:
  • Współuczestnictwo w opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych w zakresie konstrukcji budowlanych
  • Praca w środowisku CAD 3D
  • Wykonywanie obliczeń statystycznych i wytrzymałościowych
  • Opracowywanie rysunków warsztatowych
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów
  • Współuczestnictwo w nadzorze nad zgodności tworzonego projektu z przyjętymi przez firmę standardami oraz ogólną koncepcją projektu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (wymagane: budownictwo)
  • Doświadczenie przy projektowaniu obiektów konstrukcji żelbetowych w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym
  • Bardzo dobra znajomość przepisów dot. prawa budowlanego, administracyjnego, planowania przestrzennego oraz warunków technicznych i norm konstrukcyjnych
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad oraz programów do obliczeń statyczno-wytrzymałościowych – warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku BIM
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez wszystkie podmioty wchodzące w skład Grupy Murapol, wymienione na stronie: https://www.murapol.pl/images/spolki.pdf, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV, referencje, etc.), dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez którąkolwiek spółkę z Grupy Murapol. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie, z tym że pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pełna treść obowiązku informacyjnego dostępna jest TUTAJ.

Poznaj stanowisko: Asystent Projektanta

Asystent Projektanta to osoba, która odpowiada za nadzorowanie i weryfikację części projektowej kontraktu firmy, np. w branży budowlanej: projekt dróg, mostów, ścieżek rowerowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: udział w zbieraniu wytycznych do projektowania, opracowywanie projektów wykonawczych pod nadzorem projektanta, wykonywanie prac związanych z przygotowaniem ...
Asystent Projektanta Praca Asystent Projektanta

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (752)
Wałbrzych (40)
Legnica (64)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (162)
Toruń (78)
Lubelskie:
Lublin (106)
Chełm (19)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (895)
Tarnów (32)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1829)
Radom (57)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (122)
Nysa (17)