Asystent projektanta konstrukcji

ATK Design Tomasz Kowal

Warszawa ul. Rakowiecka

9 dni temu

Ogłoszenie numer: 2769746, z dnia 2019-11-06

www.atkdesign.pl

Biuro projektowe ATK DESIGN z siedzibą przy ul. Rakowieckiej poszukuje osób na stanowisko

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa ul. Rakowiecka

Opis stanowiska

  • Praca dla absolwentów, studentów V roku studiów stacjonarnych lub studentów zaocznych

Lokalizacja: 100m od stacji metra - Pole Mokotowskie

Wymagania

  • znajomość programów inżynierskich: Autocad, ABC-płyta, RM-WIN.

Mile widziana znajomość:

  • Revit Structure,
  • Robot Structural Analysis,
  • Axis VM,
  • Pakiet programów SPEC BUD,
  • TeKad.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Osoba kontaktowa:
Tomasz Kowal
Tel. 509 703 645

Poznaj

Poznaj stanowisko: Asystent Projektanta
Asystent Projektanta to osoba, która odpowiada za nadzorowanie i weryfikację części projektowej kontraktu firmy, np. w branży budowlanej: projekt dróg, mostów, ścieżek rowerowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: udział w zbieraniu wytycznych do projektowania, opracowywanie projektów wykonawczych pod nadzorem projektanta, wykonywanie prac związanych z przygotowaniem ...
Praca Asystent Projektanta