Asystent Projektanta - Specjalista BIM/Revit
Cowi Polska
małopolskie
asystent
pełny etat
umowa o pracę
Praca w pełni zdalna
5 dni temu
Kim jesteśmy:

COWI Polska jest częścią międzynarodowej Grupy COWI (www.cowi.com). COWI jest liderem w branży inżynierii i środowiska zaangażowanym w wiele dużych projektów w dziedzinach infrastruktury, budownictwa, środowiska, energii, przemysłu i planowania przestrzennego w Europie, Ameryce, Afryce, na Bliskim i Dalekim Wschodzie.

Opis Stanowiska:

Do głównych obowiązków Asystenta Projektanta BIM/REVIT obejmują:

  • Przygotowanie i zarządzanie rysunkami CAD (2D/3D) oraz modelami w BIM na platformie REVIT MEP – w tym przygotowanie rysunków MEP, prezentacji wizualnych, raportowania, spotkań (język angielski)
  • Udział w zarządzaniu globalnymi modelami BIM 3D, 4D, 5D Building Interface Models (BIM) tworzonymi przez łączenie modeli z różnych dyscyplin (drogi, koleje, łuki, budowle, konstrukcje) i różnych programów (Bentley, AutoCAD, Revit, Navisworks itp.)
  • Koordynacja interfejsów geometrycznych i rozwiązań technicznych pomiędzy innymi dyscyplinami inżynierskimi;
  • Tworzenie modeli 3D (Autocad, C3D lub Microstation i dokumentacja rysunkowa na gotowym modelu)
  • Tworzenie procedur, szablonów, skryptów ułatwiających i przyspieszających pracę, dodatkowym atutem będzie znajomość programowania aplikacji
  • Kontrola i utrzymanie modeli BIM pod kątem spójności, występowania błędów i integralności z innymi branżami
  • Udział w spotkaniach koordynacyjnych w zespole BIM
  • Uczestnictwo lub przygotowywanie i prowadzenie spotkań BIM w celu analizy i eliminacji błędów
  • Współpraca z innymi zespołami projektowymi COWI, głównie z Danii, Anglii, Szwecji i Norwegii.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe w zakresie Inżynierii Lądowej
  • Umiejętność tworzenia modeli MEP w oprogramowaniu BIM
  • Podstawowe doświadczenie oraz samym znajomość projektowania architektonicznego i konstrukcyjnego
  • Doświadczenie systemowe oraz samym wiedza na temat projektowania mechanicznego i elektrycznego
  • Znajomość standardów i parametrów projektu Revit
  • Doświadczenie w tworzeniu rodzin (tworzenie i modelowanie elementów standardowych)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dostępność na krótkie wyjazdy za granicę
  • Doświadczenie z QTO (Ilość na zamówienie) i tworzenie harmonogramów QTO
  • Doświadczenie ze współpracą w miejscu pracy i własnością danych
  • Minimalne doświadczenie w komunikacji między Revit i innymi programami, takimi jak Autodesk i Civil 3D.
  • Doświadczenie i zrozumienie pracy z metadanymi w celu manipulowania parametrami
COWI oferuje:
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą pracę przy interesujących projektach z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi
  • Współpracę z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Pracę w środowisku wielokulturowym, zwłaszcza w krajach skandynawskich
  • Możliwość zagranicznych wyjazdów służbowych
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowena życie, lekcje języka angielskiego, świeże owoce, dofinansowanie dodatkowych aktywności sportowych np. udział w zawodach
  • Kompleksowe szkolenia z obsługi oprogramowania projektowego

CV w języku angielskim proszę wysłać poprzez przycisk APLIKUJ TERAZ.

We are looking for an employee who is interested in software, is detailed, possesses good organisational, skills, and can think parametrically. The candidate should be able to do traditional CAD work, as well as engineering calculations as required. One should be also flexible & adaptable to different expectations.

This is an ideal job for a young structural engineer to transition into a more traditional design role – or a civil engineer to develop into a group manager.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Cowi Polska

Dlaczego my?

Biuro projektowe COWI Polska Sp. z o.o. jest oddziałem międzynarodowej grupy COWI (www.cowi.com), działającej w dziedzinie infrastruktury, budownictwa, środowiska, energii, przemysłu i planowania przestrzennego w Europie, Afryce, Ameryce Środkowej, na Bliskim i Dalekim Wschodzie.

Jesteśmy firmą opartą na wizji i wartościach. Naszą wizją jest zapewnienie spójności w przyszłych zrównoważonych społeczeństwach- to kierunek,w którym chcemy aby COWI podążało.