Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent projektanta

Minimax Polska Sp. z o.o.

Śląskie

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 2279876, z dnia 2019-02-21

Minimax jest jedną z największych firm na świecie oferującą systemy ochrony przeciwpożarowej dla zakładów przemysłowych, elektrowni, centrów logistycznych, obiektów handlowych. Zanim system ochrony przeciwpożarowej zostanie uruchomiony, koniecznych jest wiele etapów: od zaprojektowania systemu, poprzez produkcję komponentów, aż po instalację. Następnie nasz serwis poprzez regularne kontrole zapewnia nieprzerwaną funkcjonalność systemów. Za każdym projektem i każdym z tych etapów stoją ludzie, którzy poprzez swoją pracę wnoszą istotny wkład w sukcesy naszej firmy.

W Minimax promujemy współpracę między działami, otwartość i bezpośrednią komunikację. Dbamy o wysokie standardy jakości, innowacyjne rozwiązania i indywidualne podejście w obsłudze klienta. Nasze projekty powstają w atmosferze odpowiedzialności i bliskiej współpracy.

Obecnie do naszego zespołu projektowego poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • Aktywna współpraca z Kierownikiem Zespołu przy projektowaniu instalacji ppoż.
  • Nadzór nad dokumentacją kontraktową
  • Opracowanie i kompletowanie dokumentacji powykonawczej, wykonawczej/przetargowej lub warsztatowej
  • Kontakt z klientem odnośnie prowadzonych projektów
  • Nadzór nad dokumentacją materiałową
  • Praca w biurze oraz na budowach na terenie Polski

Wymagania

  • Wykształcenie min. Średnie
  • Znajomość mechaniki lub elektryki/elektroniki/automatyki
  • Dobra znajomość AutoCad
  • Zaangażowanie, dokładność i umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat B
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu Office

Oferujemy

  • Szkolenie produktowe oraz informatyczne z programów wspierających projektowanie
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Służbowy telefon oraz laptop
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, możliwość grupowego ubezpieczenia)
  • Interesującą pracę i współpracę z kompetentnym zespołem
  • Pracę przy dużych i prestiżowych kontraktach budowlanych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Asystent Projektanta

Asystent Projektanta to osoba, która odpowiada za nadzorowanie i weryfikację części projektowej kontraktu firmy, np. w branży budowlanej: projekt dróg, mostów, ścieżek rowerowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: udział w zbieraniu wytycznych do projektowania, opracowywanie projektów wykonawczych pod nadzorem projektanta, wykonywanie prac związanych z przygotowaniem ...
Asystent Projektanta Praca Asystent Projektanta

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Minimax Polska Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (756)
Wałbrzych (61)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (249)
Toruń (155)
Lubelskie:
Lublin (242)
Chełm (25)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (925)
Tarnów (55)
Nowy Sącz (69)
Mazowieckie:
Warszawa (2287)
Radom (163)
Płock (95)
Opolskie:
Opole (229)
Nysa (90)