Asystent projektanta

Sutco Polska Sp. z o.o.

Katowice, Hutnicza 10

4 dni temu

OD ZARAZ POSZUKUJEMY DO SIEDZIBY
W KATOWICACH

Miejsce pracy: Katowice, Hutnicza 10
Zakres obowiązków:
  • sporządzanie projektów technicznych i wykonawczych obiektów budowlanych
Wymagane:
  • wykształcenie wyższe, kierunek budownictwo lądowe, preferowana specjalność "Konstrukcje budowlane" lub „Teoria konstrukcji"
  • znajomość programu AUTOCAD, OFFICE
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • doświadczenie przy projektowaniu konstrukcji stalowych
  • mile widziana znajomość programu Tekla
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • dobrą atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • benefity w postaci kart sportowych, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, bezpłatnego kursu języka niemieckiego oraz bogatego Funduszu Socjalnego
  • dodatkowe szkolenia i możliwości rozwoju kompetencji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

Poznaj

Sutco - Polska Sp. z o.o.

Sutco-Polska istnieje na rynku polskim już od 20 lat. Przez ten czas dostarczylismy 24 instalacje do przetwarzania odpadów, 9 instalacji zostało zmodernizowanych, natomiast dalszych 7 projektów znajduje sie w trakcie realizacji.

Tworząc zaawansowane technicznie rozwiązania, od lat realizujemy nasz cel nadrzędny - przyczyniamy się do ochrony środowiska naturalnego.

Poznaj stanowisko: Asystent Projektanta
Asystent Projektanta to osoba, która odpowiada za nadzorowanie i weryfikację części projektowej kontraktu firmy, np. w branży budowlanej: projekt dróg, mostów, ścieżek rowerowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: udział w zbieraniu wytycznych do projektowania, opracowywanie projektów wykonawczych pod nadzorem projektanta, wykonywanie prac związanych z przygotowaniem ...
Praca Asystent Projektanta