Asystent w Dziale Księgowości

Biuro Rachunkowe LYSKA sp. z o.o.

Nowy Targ, Zakopane, Krościenko nad Dunajcem

99 dni temu

Ogłoszenie numer: 1884823, z dnia 2018-01-12

Jesteśmy jednym z największych biur rachunkowych na Podhalu, wysoko notowanym na portalu iKsięgowość24 prowadzonym przez firmę Comarch. Posiadamy oddziały w Nowym Targu, Zakopanem i Krościenku nad Dunajcem. Zajmujemy się obsługą księgową i kadrową  przedsiębiorstw oraz doradztwem podatkowym, personalnym i gospodarczym przy zastosowaniu nowoczesnych technologii informatycznych.

W związku z rozszerzeniem zakresu działalności ogłaszamy nabór kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Targ, Zakopane, Krościenko nad Dunajcem

Opis stanowiska

  • Weryfikacja i wprowadzanie dokumentów księgowych do programu Comarch OPTIMA
  • Analiza i uzgadnianie kont księgi głównej
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Generowanie dokumentów kadrowych (umowy o pracę, cywilnoprawne i in.)
  • Rozliczanie urlopów, zwolnień lekarskich, delegacji, itp.
  • Naliczanie wynagrodzeń zgodnie z przepisami prawa pracy
  • Sporządzanie deklaracji ZUS
  • Organizacja szkoleń BHP
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • Przestrzeganie procedur i standardów firmy

Wymagania

  • Oferta kierowana jest do studentów oraz absolwentów studiów ekonomicznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego (dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego)
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Umiejętności efektywnej współpracy z klientem oraz pracy w zespole
  • Wysoki poziom umiejętności analitycznych
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej firmie cieszącej się na rynku dużym prestiżem
  • Jasno określone zasady wynagradzania i awansu
  • Przestrzeń do intensywnego i wielopłaszczyznowego rozwoju zawodowego w młodym i zgranym zespole

Poznaj

Poznaj stanowisko: Asystent Działu Księgowości

Asystent Działu Księgowości jest to osoba, która aktywnie wspierała zespół księgowy w bieżących obowiązkach. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: świadczenie pomocy administracyjnej oraz wsparcie Działu Księgowości w organizacji pracy, pomoc w formalno - rachunkowej kontroli dokumentów księgowych, przygotowywanie dowodów i kwalifikowanie ich do ujęcia w księgach operacji gospodarczych, ...
Asystent Działu Księgowości Praca Asystent Działu Księgowości