Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Asystentka ds. sprzedaży

Deerfos Europe Sp. z o.o.

Błonie (k. Wrocławia)

83 dni temu

Ogłoszenie numer: 2576621, z dnia 2019-07-31

Deerfos Membranes jest liderem rozwoju różnych produktów filtracyjnych, wdrażającym kreatywne i innowacyjne rozwiązania wraz z konsekwentnym uwzględnieniem rozwoju technologicznego naszych klientów.

Miejsce pracy: dolnośląskie / Błonie (k. Wrocławia)

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za wsparcie bieżącej pracy Działu Handlowego, w szczególności:

  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów firmy;
  • obsługa administracyjna klientów;

Wymagania

  • wysoka kultura osobista, pewność oraz śmiałość w kontaktach telefonicznych;
  • wykształcenie co najmniej średnie;
  • energia i pozytywne nastawienie;
  • dobra znajomość MS Office;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • stałe zatrudnienie (Umowa o pracę po okresie próbnym);
  • wsparcie profesjonalistów i niezbędne szkolenia;
  • miłą atmosferę w pracy w młodym zespole
  • karta Multisport Plus
Asystent Działu Sprzedaży jest to osoba, która odpowiada za wspieranie pracy Działu Sprzedaży w firmie. Do głównych zadań pracownika zatrudnionego na tym stanowisku należy: wspieranie pracy działu handlowego, przygotowywanie tłumaczeń, raportów i prezentacji, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, uzupełnianie zapasów, zapewnienie ciągłości łańcucha dostaw, a także przygotowywanie ofert ...
Praca Asystent Działu Sprzedaży