Asystentka działu sprzedaży

OPONTRADE POLSKA

Józefów k. Legionowa

32 dni temu

Diler opon ciężarowych od 1996 roku

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Józefów k. Legionowa
Opis stanowiska
  • Wystawianie i ewidencja dokumentów sprzedażowych w firmie
  • Przygotowywanie listów przewozowych i serwisowych dla kurierów i serwisantów
  • Dokonywanie zmian w cennikach produktów, ofertach sprzedażowych, portalach branżowych
  • Ewidencja stanów magazynowych oraz kontakty z obsługą magazynową
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Kontrola nad zaległościami finansowymi kontrahentów
  • Obsługa i doradztwo klientów odwiedzających placówkę
  • Telefoniczna obsługa klientów, łączenie rozmów
  • Organizacja i logistyczna obsługa spotkań wewnętrznych
  • Sprawne poruszanie się w internecie oraz wysokie umiejętności pozyskiwania potrzebnych w nim informacji
  • Obsługa firmowych serwisów społecznościowych
Wymagania
  • Kreatywność
  • Komunikatywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Sprawna obsługa komputera i urządzeń biurowych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego mile widziana
  • Sumienność i wysoka kultura osobista
Oferujemy
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Szkolenia produktowe
  • Szkolenia z zakresu sprzedaży oraz obsługi klientów
  • Miłą atmosferę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny
  • Możliwość rozwoju osobistego

Poznaj

Działalność firmy OPONTRADE od 2000 roku obejmuje hurtową i detaliczną sprzedaż opon do samochodów ciężarowych.

Jesteśmy dealerem GOODYEAR, BRIDGESTONE, HANKOOK i MICHELIN.

Prowadzimy również działalność w zakresie ubezpieczeń.

Asystent Działu Sprzedaży jest to osoba, która odpowiada za wspieranie pracy Działu Sprzedaży w firmie. Do głównych zadań pracownika zatrudnionego na tym stanowisku należy: wspieranie pracy działu handlowego, przygotowywanie tłumaczeń, raportów i prezentacji, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, uzupełnianie zapasów, zapewnienie ciągłości łańcucha dostaw, a także przygotowywanie ofert ...
Praca Asystent Działu Sprzedaży