Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
ASYSTENTKA PREZESA

M.I.L.-SYSTEM
warmińsko-mazurskie, Stawiguda k. Olsztyna
praca stacjonarna
5129 dni temu

Ogłoszenie numer: 98264, z dnia 2010-05-07

Firma M.I.L. –System z siedzibą w Olsztynie specjalizuje się w wyposażaniu obiektów hotelowych i biurowych w meble na terenie Polski jak i za granicami kraju. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie, Stawiguda k. Olsztyna

Opis stanowiska

  • obsługa administracyjna biura
  • tłumaczenie dokumentów służbowych, sporządzanie korespondencji w języku angielskim
  • uczestnictwo w spotkaniach, sporządzanie raportów, monitorowanie wykonywanych działań
  • nawiązywanie kontaktów służbowych i współpracę z kontrahentami
  • przygotowywanie ofert

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie /warunek zatrudnienia/
  • biegła obsługa komputera (głównie Office, Internet)
  • prawo jazdy kat.B
  • kreatywność, komunikatywność, samodzielność
  • dbałość o wizerunek firmy
  • wysoka kultura osobista
  • nienaganna prezencja
  • lojalność
  • zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole
  • duże możliwości rozwoju, szkolenia
  • dobrą atmosferę
  • atrakcyjne wynagrodzenie