Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
ASYSTENTKA- SEKRETARKA

Inter Europol Piekarnia Szwajcarska S.A.
mazowieckie, Warszawa , Ząbki , Marki
praca stacjonarna
5347 dni temu

Ogłoszenie numer: 79165, z dnia 2009-10-26

Jest jedyną w swoim rodzaju, rozwijającą się firmą sektora piekarniczego, kierującą się zasadą doskonałości technologicznej, poszanowania tradycji oraz środowiska naturalnego, gdzie sukces zostanie osiągnięty dzięki owocnej i długotrwałej współpracy z Partnerami – Kontrahentami

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa , Ząbki , Marki

Nr Ref.: IE/Sekretarka/09

Opis stanowiska

  • wspieranie pracy dyrektorów działów sprzedaży, dyrektora działu eksportu,
  • koordynację obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przebiegu informacji pomiędzy przełożonymi oraz innymi działami,
  • prowadzenie kalendarza spotkań wszystkich dyrektorów oraz organizację podróży służbowych Członków Zarządu,
  • przygotowanie, ewidencję i archiwizowanie dokumentacji,
  • ścisłą współpracę z wszystkimi członkami zarządu spółki.

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego,
  • minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel,
  • doskonała organizacja pracy oraz dynamizm w działaniu,
  • wysoki poziom kompetencji społecznych, takich jak asertywność, komunikatywność,
  • umiejętność konstruktywnego rozwiązywania sytuacji trudnych
  • wysoki poziom kultury osobistej.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w rodzinnej firmie
  • umowę stałą o pracę