Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Asystentka Stomatologiczna

Dental Excellence Sp. zo.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5409 dni temu

Ogłoszenie numer: 69619, z dnia 2009-07-13

www.dentalexcellence.pl Pilnie poszukujemy kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby należy:
  • asystowanie lekarzowi (praca na 4 ręce),
  • dezynfekowanie sprzętu stomatologicznego, przygotowywanie instrumentarium,
  • wykonywanie zabiegów higienicznych.

Wymagania

Od kandydatki oczekujemy:
  • Dyplom asystentki stomatologicznej
  • Miłej aparycji i współpracy w zespole

Oferujemy

Osobom zatrudnionym na w/w stanowisku firma zapewnia:
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia i zatrudnienia,
  • miłą i przyjazną atmosferę,
  • pracę w wiodącej firmie zapewniającej kompleksową opiekę zdrowotną, dostęp do najwyższej jakości specjalistycznego sprzętu medycznego.