Autor wniosków o dofinansowanie w ramach RPO (część EFS) , POWER, FIO, ASOS i inne
FUNDACJA CENTRUM ROZWIĄZAŃ BIZNESOWYCH
Lublin
specjalista (mid)
umowa o dzieło
7 dni temu

Ogłoszenie numer: 5088771, z dnia 2021-07-19

Centrum Rozwiązań Biznesowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Autor wniosków o dofinansowanie w ramach RPO (część EFS) , POWER, FIO, ASOS i inne

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

 

Opis stanowiska

  • wyszukiwanie i analiza dostępnych konkursów grantowych w ramach RPO, POWER, FIO, ASOS i inne
  • sporządzanie wniosków aplikacyjnych

Wymagania

  • doświadczenie w sporządzaniu wniosków aplikacyjnych w ramach perspektywy 2014-2020 (z programu POWER, RPO [część EFS], FIO, ASOS) poparte sukcesami [do maila prosimy dołączyć listę dofinansowanych wniosków]
  • praktyczna znajomość wytycznych programowych na lata 2014-2020 w ramach RPO, POWER, FIO, ASOS
  • biegła obsługa generatorów aplikacyjnych SOWA, LSI
  • inicjatywa twórcza przy tworzeniu koncepcji projektów

Oferujemy

  • współpraca oparta o zasadę suceess fee w ramach umowy o dzieło
  • samodzielne ustalanie kamieni milowych w tracie współpracy

 

 

Zatem jeśli spełniasz powyższe kryteria a dodatkowo możesz pochwalić się sukcesami w aplikowaniu (warunek konieczny lista dofinansowanych wniosków lub referencje) to zachęcamy do aplikowania.

Cv oraz lista dofinansowanych wniosków (lub referencje) w pliku o formacie pdf prosimy przesyłać za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

 

Osoby zainteresowane pracą na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV w formacie pdf wraz z klauzulą: „Ja niżej podpisany, na podstawie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji na stanowisko: Autor projektów” za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
Aplikuj teraz

Poznaj

FUNDACJA CENTRUM ROZWIĄZAŃ BIZNESOWYCH

Centrum Rozwiązań Biznesowych to ośrodek świadczący usługi zarówno szkoleniowe jak i doradcze w zakresie pozyskiwania środków europejskich dla przedsiębiorstw, jednostek sektora finansów publicznych czy organizacji pozarządowych. Nasze usługi adresowane są zarówno do małych jak i dużych podmiotów reprezentujących wspomniane sektory.

Centrum powstało z inicjatywy specjalistów działających w branży od lat. Z pasji do zagadnień związanych z absorpcją środków unijnych i funkcjonowaniem mechanizmów pomocowych zrodził się pomysł na stworzenie podmiotu wspierającego przemiany społeczno – gospodarcze, także te stymulowane środkami unijnymi.

Centrum Rozwiązań Biznesowych to firma skupiająca ludzi wykonujących swoją pracę z pasją.  Tworzą je ludzie kreatywni, pełni pomysłów, ambicji i charakteru, dla których satysfakcja klientów jest najlepszą motywacją do dalszych działań. Zespół zbudowany został na fundamentach współpracy, wzajemnego szacunku i uczciwości.

Misją Centrum Rozwiązań Biznesowych jest ciągłe stymulowanie rozwoju społeczno  -gospodarczego umożliwiającego podnoszenie jakości życia mieszkańców i funkcjonowania firm w regionie.

Dbając o jakość oferowanych usług wykorzystujemy profesjonalne narzędzia do zarządzania Centrum, które zostały wdrożone w oparciu wypracowane autorskie standardy działania.