Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Blacharz samochodowy

RG AUTO SERWIS SZERSZEŃ RYSZARD

Warmińsko-mazurskie

93 dni temu

Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • Blacharz samochodowy odpowiada za wykonanie prawidłowych napraw technicznych karoserii i elementów podwozia.
Wymagania:
  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne,
  • Doświadczenie na stanowisku napraw powypadkowych mile widziane,
  • Znajomość mechaniki samochodowej,
  • Umiejętność prostowania ram,
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane C i E),
  • Systematyczność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie / rozliczenie procentowe od przerobu naprawy na podstawie rozliczenia z TU,
  • 8h pracy przez 5 dni w systemie jednozmianowym,
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • ­Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • Miłą atmosferę,
  • Pakiet relokacyjny.

RG Auto-Serwis jest niezależną firmą wyspecjalizowaną w profesjonalnej likwidacji szkód ubezpieczeniowych, działającą w zakresie usług skierowanych do Zakładów Ubezpieczeń i podmiotów gospodarczych.  Rozpoczęliśmy swą działalność w branży motoryzacyjnej już w roku 1972. Od tamtej pory rozwijamy się, szkolimy i doskonalimy nasze usługi.

Od wielu lat jesteśmy liderem na rynku, co potwierdza najwyższy wskaźnik satysfakcji klientów.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Blacharz

Blacharz to osoba, która wykonuje i naprawia przedmioty i urządzenia z cienkiej blachy dla potrzeb przemysłu, a także instaluje wyroby w miejscu przeznaczenia. Poza tym blacharz wykonuje i naprawia różnego rodzaju części nadwozia i podwozia samochodów oraz kontaktuje się z klientami i przyjmuje zamówienia dla zakładu. Blacharz powinien posiadać ...
Blacharz Praca Blacharz