Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Blacharz samochodowy

Smart Solutions Recruitment

Lubuskie

364 dni temu

Smart Solutions Recruitment Oddział w Polsce (KRAZ 19767) poszukuje kandydatów na wyjazd do Wielkiej Brytanii do pracy dla jednej z największych brytyjskich firm motoryzacyjnych.

Poszukujemy osób o różnym poziomie kwalifikacji zawodowych do pracy w dużej firmie zajmującej się kupnem i sprzedażą samochodów marki Vauxhall (Opel) oraz BMW. Znajomość języka nie jest wymagana. Oczekujemy zaangażowania, chęci do pracy oraz pozytywnego nastawienia. Konieczne jest doświadczenie na podobnym stanowisku i / lub kierunkowe wykształcenie. Szukamy osób zainteresowanych podjęciem stałego zatrudnienia w UK (to nie jest praca tymczasowa).

Zasadnicze obowiązki na danym stanowisku pracy:
  • Demontaż elementów karoserii i przygotowanie do malowania,
  • Naprawa uszkodzeń karoserii,
  • Montaż wymienianych / naprawianych elementów,
  • Weryfikacja poziomu uszkodzeń i ewentualnej opłacalności naprawy / wymiany,
  • Przestrzeganie przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, zapewnianie bezpieczeństwa pracy wszystkich pracowników,
  • Punktualność i rzetelność wykonywanych obowiązków.
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku i / lub przygotowanie zawodowe do wykonywania pracy,
  • Chęć uczenia się i rozwoju zawodowego,
  • Schludny wygląd i godne reprezentowanie pracodawcy,
  • Dbałość o powierzone narzędzia i urządzenia oraz utrzymywanie porządku w miejscu pracy,
  • Gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy na stałe w pełnym wymiarze czasu pracy.
Oferujemy:
  • Legalną pracę na terenie Wielkiej Brytanii w pełnym wymiarze godzin, na stałe.
  • Wynagrodzenie 13-16 funtów/ h (w zależności od umiejętności i doświadczenia) płatne co tydzień na rachunek bankowy
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania jeszcze przed przyjazdem do UK,
  • Pomoc w otwarciu rachunku bankowego w UK, pomoc w uzyskaniu numeru NIN
  • Po przyjeździe zapewniamy odbiór z lotniska / autobusu.

Poznaj

Smart Solutions Polska Sp. z o.o.

Smart Solutions jest wiodącym ekspertem w dostarczaniu rozwiązań rekrutacyjnych.

Naszą siłą jest zespół zaangażowanych i odpowiedzialnych rekruterów.

Zatrudniamy pracowników w bardzo wielu sektorach poprzez m.in. gospodarkę odpadami i recykling, budowy konstrukcyjne, transport i usługi porządkowe.

Poznaj stanowisko: Blacharz
Blacharz to osoba, która wykonuje i naprawia przedmioty i urządzenia z cienkiej blachy dla potrzeb przemysłu, a także instaluje wyroby w miejscu przeznaczenia. Poza tym blacharz wykonuje i naprawia różnego rodzaju części nadwozia i podwozia samochodów oraz kontaktuje się z klientami i przyjmuje zamówienia dla zakładu. Blacharz powinien posiadać ...
Praca Blacharz