Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Brukarz

Max Bau Sp. z o.o.

Warmińsko-mazurskie

86 dni temu

Ogłoszenie numer: 1935922, z dnia 2018-03-28

Ruszyła rekrutacja pracowników na nowy sezon 2018

Specjalizujemy się głównie w budowie sieci zewnętrznych wod.-kan. na terenie Niemiec. Zatrudniamy już 200 pracowników w tym: operatorów koparek, brygadzistów zewnętrznej sieci wod-kan., brukarzy, pracowników ogólnobudowlanych i pomocników drogowych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy planujemy w przyszłym roku zwiększyć liczbę pracowników .

Brukarz

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niemcy

Praca przy układaniu kostki granitowej, marmurów i krawężników.

Wymagania

  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • b. dobra znajomość j. niemieckiego
  • wykształcenie zawodowe lub techniczne
  • samodzielność
  • sumienność
  • dokładność oraz rzetelność

Oferujemy

  • stałą pracę
  • wysokie zarobki od 7000 do 12000 PLN netto
  • świadczenia rodzinne (KINDERGELD)
  • urlopy niemieckie (SOKA)
  • zapewniamy dojazdy do pracy z Polski do Niemiec, a co 2 lub 3 tygodnie zjazd do Opola (z możliwością pozostawienia auta na 24 h strzeżonej bazie w Opolu)
  • zakwaterowanie
  • nagroda za polecenie pracownika ze znajomością j. niemieckiego  w wysokości 200 EURO

Poznaj

Firma MAX BAU Sp. z o.o , specjalizuje się w budownictwie, usługach warsztatowych, wynajmie sprzętu budowlanego, hotelarstwie i usługach eventowych.

Poznaj stanowisko: Brukarz

Brukarz to pracownik zatrudniony w przemyśle budowlanym, w gałęzi drogownictwa. Do obowiązków osoby tej należy: dobór żwiru, piasku, usuwanie starej nawierzchni oraz brukowanie, naprawa i rozbieranie nawierzchni ulic, placów, dróg, chodników, skarp oraz przejazdów, parkingów. Osoba zajmująca to stanowisko powinna posiadać ...
Brukarz Praca Brukarz