Najnowsze oferty pracy

  • Brukarz

    JKS A/S   warmińsko-mazurskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Dania
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / agencyjna  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    17 godz.
    Opis stanowiska: Wykonywanie różnorodnych prac brukarskich, w tym układanie tarasów, podjazdów, chodników itp. Przygotowywanie podłoża oraz układanie i układanie kamieni lub kostki brukowej zgodnie z wymaganiami klienta i standardami branżowymi. Wykonywanie prac związanych z...
Zobacz więcej ofert pracy

Brukarz

Kopw Sp. z o.o.
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
1113 dni temu

Ogłoszenie numer: 4371683, z dnia 2021-04-02

Firma zajmuje się robieniem fundamentów i układaniem kostki.

Brukarz

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

  • Praca na stanowisku Brukarza.
  • Układanie kostki brukowej podjazdów tarasów i chodników - w większości prace ręczne.

Wymagania

  • 2 letnie doświadczenie w zawodzie.
  • Prawo jazdy kat B.
  • Dobrze widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy

  • Oferujemy zatrudnienie na umowę o prace na Duńskich warunkach.
  • Zakwaterowanie - pomoc w załatwianiu spraw formalnych.

Wynagrodzenie

Od 6000 do 12000 PLN