Brygadzista Działu Pakowania

Zakłady Mięsne NOWAK Sp. z o.o. sp.k.

Jankowo Gdańskie (Kowale)

2 dni temu

Zakłady Mięsne Nowak powstały w 1991 roku. To jeden z najnowocześniejszych zakładów branży mięsnej na Pomorzu. Laureat wielu nagród i wyróżnień, nie tylko branżowych. Zakłady Mięsne Nowak to polska firma rodzinna założona w 1991 r. specjalizująca się  w produkcji wyrobów wędliniarskich i mięsnych.

Miejsce pracy: Jankowo Gdańskie (Kowale)
Opis stanowiska:
  • praca w systemie 3-zmianowym w dziale pakowania wyrobów surowych,
  • zarządzanie podległym zespołem około 30 osób na zmianie,
  • praca w warunkach ok +4 stopnie C.
Kluczowe zadania:
  • nadzór, kontrola i organizacja pracy podległych osób,
  • sprawdzanie jakości i dbanie prawidłowe i efektywne prowadzenie procesu pakowania,
  • egzekwowanie przestrzegania porządku i dyscypliny przez podległych pracowników,
  • wdrażanie i szkolenie nowych pracowników,
  • przyjmowanie surowców i materiałów dostarczonych do działu, czuwanie nad odbiorem jakościowym, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji,
  • kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym, sporządzanie okresowych inwentaryzacji,
  • dbanie o przestrzeganie standardów pracy i przepisów BHP.
Wymagania:
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku  brygadzisty lub podobnym,
  • umiejętność organizacji pracy i zarządzania zespołem,
  • umiejętność podejmowania decyzji, samodzielność, bardzo dobra organizacji pracy, systematyczność,
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość jej wyrobienia.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • po okresie próbnym bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • wsparcie doświadczonego zespołu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj stanowisko: Brygadzista
Brygadzista to osoba, która sprawuje nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP. ...
Praca Brygadzista