Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Brygadzista (HVAC) z językiem niemieckim

Budcon Sp. z o.o.

Opolskie

15 dni temu

Ogłoszenie numer: 2528663, z dnia 2019-07-01

BUDCON jest nowopowstałą spółką w branży budowlanej zatrudniającą specjalistów ds. instalacji HVAC przy projektach w sektorze publicznym i prywatnym w Niemczech.

Aktualnie pracujemy nad projektem dla Poczty Niemieckiej związanym z modernizacją systemu
grzewczego w budynkach hal pakietowych rozłożonych na terenie całych Niemiec.

W związku z tym poszukujemy sumiennych i zaangażowanych pracowników do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

  • koordynowanie i nadzorowanie pracy zespołu monterów
  • organizowanie przebiegu prac budowlanych
  • wykonywanie pomiarów i kosztorysów na potrzeby prowadzonych prac
  • opracowywanie harmonogramów postępu robót
  • sporządzanie dokumentacji i rozliczeń budowy
  • organizowanie pracy podwykonawców na budowie
  • sporządzanie listy zapotrzebowania i planowanie dostaw materiałów
  • stała współpraca i kontakty z inwestorem oraz zespołem projektującym (w języku niemieckim)
  • terminowa realizacja poszczególnych etapów budowy
  • przeprowadzanie odbiorów robót jakościowo-ilościowych.

Praca w Niemczech

Wymagania

  • wymogiem jest dobra znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenie techniczne (budownictwo)
  • minimum 3 letnie doświadczenie w kierowaniu robotami na podobnym stanowisku
  • znajomość technologii i materiałów budowlanych
  • uprawnienie budowlane w specjalności instalacji sanitarnych będą dodatkowym atutem
  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych
  • umiejętność organizowania pracy własnej i zespołu
  • komunikatywność, sumienność
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowę o pracę (polską lub niemiecką)
  • diety
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
  • zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
  • pracę przy ciekawych projektach i możliwość dalszego doskonalenia zawodowego

Zainteresowanych pracą w naszym międzynarodowym zespole prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania z podaniem klauzuli o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że
skontaktujemy się telefonicznie tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Brygadzista

Brygadzista to osoba, która sprawuje nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP. ...
Brygadzista Praca Brygadzista

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Budcon Sp. z o.o..