Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Brygadzista na wydziale Pakowni

Klimas Sp. z o.o.

Wanaty (okolice Częstochowy)

54 dni temu

Jesteśmy największym producentem w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej. Pozycję lidera zawdzięczamy konsekwentnie rozwijanej ofercie produktowej połączonej ze zdobywaniem nowych rynków zbytu w kraju i poza jego granicami.
Dzięki nowoczesnym zakładom produkcyjnym oraz posiadaniu własnego centrum logistycznego jesteśmy pewnym partnerem dla klientów oraz rzetelnym pracodawcą.

Aktualnie do naszego zakładu w Wanatach poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wanaty (okolice Częstochowy)
Zadania:
  • organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników,
  • kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa
  • kontrola przestrzegania zasad BHP
  • praca w systemie zmianowym
Oczekiwania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Rzetelność i sumienność
  • Odpowiedzialność
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Wypłatę 10-go każdego miesiąca
  • Odzież roboczą
  • Atrakcje dla dzieci pracowników np. z okazji „Dnia Dziecka"
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stałe wynagrodzenie plus premie
  • Darmowy przewóz pracowniczy
  • Bony świąteczne dla pracowników

Zapewniamy darmowy przewóz pracowniczy z Częstochowy i okolic oraz z Myszkowa

Administratorem danych osobowych jest Wkręt-met Sp. z o.o., sp. komandytowa z siedzibą w Kuźnicy Kiedrzyńskiej, ul Wincentego Witosa 170/176, 42-233 Mykanów . Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji. Dane przetwarzane będą przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy. Informujemy o prawie wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawie dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Przestrzeganie zasad ochrony danych w Wkręt-met Sp. z o.o. nadzoruje Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez adres email: rodo@wkret-met.com

Poznaj

Wkręt-met, to największy producent technik zamocowań w Polsce i w Europie Środkowo – Wschodniej. Zaopatruje odbiorców głównie w łączniki tworzywowe do ociepleń, kołki rozporowe uniwersalne, ramowe, szybkiego montażu, wkręty hartowane, samowiercące, elementy do suchej zabudowy. Jedną z głównych grup produkcji są łączniki do izolacji, służące do mocowania izolacji termicznej fasad będącej istotnym elementem domów pasywnych.

Poznaj stanowisko: Brygadzista

Brygadzista to osoba, która sprawuje nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP. ...
Brygadzista Praca Brygadzista

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (772)
Wałbrzych (49)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (192)
Toruń (128)
Lubelskie:
Lublin (226)
Chełm (41)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (945)
Tarnów (68)
Nowy Sącz (55)
Mazowieckie:
Warszawa (2068)
Radom (184)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (230)
Nysa (81)