Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Brygadzista / Pracownik ogólnobudowlany [rekrutacja online]

WEGNER Spółka z o.o. Spółka k.

Mogilno

50 dni temu

Miejsce pracy: Mogilno

WEGNER to firma, która od ponad 25 lat z powodzeniem działa na rynku usług budowlanych posiadając w swym dorobku setki zrealizowanych inwestycji na terenie całego Kraju. WEGNER, jako Generalny Wykonawca działa kompleksowo, oferując swym Klientom pełne profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji.
Więcej informacji na temat WEGNER można pozyskać na stronie internetowej www.wegner.pl

Opis stanowiska:
  • wykonywanie różnych prac budowlanych
  • praca z rysunkiem technicznym
  • współpraca z kierownictwem budowy
  • dbałość o przestrzeganie przepisów BHP
Wymagania:
  • doświadczenie w branży budowlanej
  • umiejętność organizacji i koordynacji pracy
  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
  • posiadanie prawa jazdy kategorii B
Oferujemy:
  • umowa o pracę i stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • pełne wyposażenie (odzież, narzędzia)

Poznaj

Więcej informacji na temat WEGNER można pozyskać na stronie internetowej www.wegner.pl

Poznaj stanowisko: Robotnik Budowlany
Pracownik Robotnik Budowlany to osoba, która wykonuje wszelkie roboty remontowo – budowlane. Jest to jeden z najbardziej poszukiwanych pracowników. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: wszelkie roboty ciesielskie, montażowe, rozbiórkowe, murowe, tynkowe. Pracownik Robotnik Budowlany powinien posiadać wykształcenie zawodowe ...
Praca Robotnik Budowlany