Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Brygadzista

VIA ASSEMBLY Sp. z o.o.

Pomorskie

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 2630867, z dnia 2019-08-21

Jesteśmy profesjonalną firmą montażową. Naszą działalność prowadzimy na rynku Polskim oraz rynkach całej Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalnym sprzętem monterskim.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób chętnych do pracy w Polsce i w krajach Unii Europejskiej na stanowisko:

Brygadzista

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • praca w krajach UE

Jako Brygadzista  będziesz odpowiedzialny za koordynowanie pracy monterów na budowie, w oparciu o standardowe procedury oraz instrukcje pracy, ze szczególnym uwzględnieniem trzech priorytetów firmy:

  • bezpieczeństwa
  • jakości
  • terminowości

Ponadto będziesz odpowiedzialny między innymi za:

  • zapewnienie przestrzegania zasad BHP;
  • codzienny nadzór nad powierzoną budową;
  • branie udziału w rozwiązywaniu bieżących problemów;
  • monitoring postępu budowy;
  • kontrolowanie zużycia surowców i materiałów budowlanych;
  • odpowiedzialność za powierzone mienie firmy.

Wymagania

  • znajomość rysunku technicznego;
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziana);
  • uprawnienia na platformy nożycowe oraz wózki widłowe;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży montażu konstrukcji stalowych;
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy na dłuższe wyjazdy krajowe i zagraniczne;
  • zdolność organizacji pracy sobie i innym;
  • umiejętność motywowania pracowników i delegowania zadań;
  • prawo jazdy kat. B;
  • poszukujemy osób z całej Polski.

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i umiejętności;
  • zakwaterowanie;
  • ekwiwalent pieniężny;
  • dojazd na budowę własną flotą samochodową;
  • odzież roboczą;
  • elektronarzędzia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu: 601-811-642; 721-871-243;

Poznaj

RTC Robert Capała

Jesteśmy profesjonalną firmą montażową, a doświadczenie i precyzję w montażu regałów gromadzimy nieprzerwanie od 1995 roku. Naszą działalność prowadzimy na rynku Polskim oraz rynkach całej Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalnym sprzętem monterskim.

Poznaj stanowisko: Brygadzista

Brygadzista to osoba, która sprawuje nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP. ...
Brygadzista Praca Brygadzista

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest VIA ASSEMBLY Sp. z o.o..