Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Cieśla dachowy / Dekarz / Blacharz dachów

HOGO GmbH

Małopolskie

16 dni temu

Ogłoszenie numer: 3496450, z dnia 2020-07-23

HOGO GmbH – jesteśmy austriackim pośrednictwem pracy.
Nasza firma to ponad 11lat doświadczenia i 1500 pracowników w Austrii oraz w Niemczech. Oferujemy prace w branży budowlanej, produkcyjnej, transportowej oraz metalurgicznej.

Dla naszych austriackich klientów, aktualnie poszukujemy:

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Rożne Lokalizacje (Wiedeń, Linz, Wels, Salzburg: Austria)

Stawka godzinowa: od 13,82 € (brutto)

Wymagania

  • doświadczenie na danym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (minimum 1 osoba w brygadzie - warunek konieczny!)
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • austriacką umowę o pracę
  • 13 i 14 pensja
  • dieta za przepracowany dzień 26,40 € (netto)
  • zakwaterowanie
  • ubezpieczenie
  • możliwość pobierania zaliczek

ZADZWOŃ +43/66488944160.
lub wyslij CV poprzez e-mail: a.kaczmarczyk@hogo.cc

lub za pomocą przycisku: APLIKUJ TERAZ.

Poznaj stanowisko: Cieśla
Cieśla jest to najogólniej ujmując osoba zajmująca się obróbką drewna. Cieśla wykonuje różne konstrukcje drewniane do szalunków i stemplowań, które są wykorzystane jako formy przy wylewaniu betonu lub jako szablony w robotach murarskich, czy w pracach montażowych. Cieśla robi też wszystkie inne konstrukcje drewniane niezbędne na budowie oraz przy remontach takie jak, np. konstrukcje rozporowe i ...
Praca Cieśla