Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
Cieśla - dekarz do wykonania dachów pensjonatów w Bieszczadach z zakwaterowaniem

Agencja Turystyczno-Usługowa Bawdim
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
4783 dni temu

Czołowy organizator wypoczynku w Bieszczadach

Zadania:
  • wykonywanie więźb dachowych
  • wykonywanie pokryć dachowych (blachodachówka, dachówka)
  • wykonywanie obróbek dachowych i okuć oraz ich montaż
  • montaż stolarki okiennej dachowej,
Wymagania:
  • znajomość prac ciesielsko - dekarskich i dociepleniowych
  • znajomość zagadnień remontowo - budowlanych
  • prawo jazdy min.kat B
Oferujemy:
  • praca w przyjaznej atmosferze z kompetentnym zespołem współpracowników
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dobre warunki socjalne ( zakwaterowanie + wyżywienie)
  • perspektywa samorealizacji i rozwoju przy prowadzeniu ośrodka turystycznego
  • perspektywa pracy przy obsłudze technicznej obiektów