Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Cieśla konstrukcyjny w specjalności konstrukcje szkieletowe

Simple House

Warmińsko-mazurskie

35 dni temu

Ogłoszenie numer: 2589620, z dnia 2019-08-19

Spółka SIMPLE HOUSE zajmuje się budową domów drewnianych w technologii szkieletowej na terenie całego kraju.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

  • Montaż konstrukcji drewnianych, więźby dachowej, tarasów i elewacji drewnianych oraz prace wykończeniowe;
  • Możliwe wyjazdy montażowe na terenie całego kraju.

Wymagania

  • Umiejętność wykonywania i składania konstrukcji drewnianych w technologii kanadyjskiej;
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz;
  • Duże zaangażowanie i motywacja do pracy;
  • Dokładność i precyzja w działaniu;

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Zakwaterowanie w miejscowości Piaseczno (zapewniane przez Pracodawcę).
Poznaj stanowisko: Cieśla
Cieśla jest to najogólniej ujmując osoba zajmująca się obróbką drewna. Cieśla wykonuje różne konstrukcje drewniane do szalunków i stemplowań, które są wykorzystane jako formy przy wylewaniu betonu lub jako szablony w robotach murarskich ,czy w pracach montażowych. Cieśla robi też wszystkie inne konstrukcje drewniane niezbędne na budowie oraz przy remontach takie jak, np. konstrukcje rozporowe i ...
Praca Cieśla