Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
CONTENT EDITOR

BSL TRUCK Paweł Bartyś
mazowieckie, ŻABIA WOLA
praca stacjonarna
4799 dni temu

Dystrybutor części motoryzacyjnych BSL TRUCK poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: ŻABIA WOLA

Opis stanowiska:
  • budowanie i uzupełnianie stron internetowych oraz dbanie o ich jakość i estetykę,
  • wdrażanie pomysłów mogących zwiększyć popularność stron internetowych.
Wymagania:
  • dobra znajomość w różnego typu CMS'ach i podstawowa wiedza nt. html'a,
  • znajomość obróbki graficznej (photoshop/ilustrator),
  • podstawowa wiedza z zakresu pozycjonowania stron internetowych,
  • wykształcenie minimum średnie z zakresu informatyki (mile widziany absolwent),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • biegła znajomość obsługi komputera oraz Internetu,
  • znajomość branży IT oraz nowych technologii internetowych,
  • bardzo dobra umiejętność komunikowania się z ludźmi i utrzymywania pozytywnych relacji z otoczeniem,
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy, kreatywność i zaangażowanie,
  • chętnie zatrudnimy osoby zamieszkałe w Żabiej Woli i okolicach (np. Grodzisk Maz., Milanówek, Mszczonów, Nadarzyn, Żyrardów).
Oferujemy:
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • udział w ciekawym i rozwojowym projekcie,
  • możliwość samorealizacji i wdrażania własnych pomysłów.