Najnowsze oferty pracy

  • Dekarz

    Personnel Consulting   małopolskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Holandia
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Poszukujemy doświadczonego pracownika na stanowisko dekarza, który chciałby podjąć na terenie Holandii . Praca polega na wykonywaniu prac dekarskich zgodnie z wymaganiami projektów. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie oraz pełny pakiet świadczeń socjalnych, w tym ubezpieczenie zdrowotne....
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Dekarz Małopolskie
Dekarz / Blacharz Dachowy

HOGO GmbH
małopolskie
praca stacjonarna
1808 dni temu

Ogłoszenie numer: 2388001, z dnia 2019-04-15

HOGO GmbH – jesteśmy austriackim pośrednictwem pracy.
Nasza firma to ponad 10 lat doświadczenia i 1500 pracowników w Austrii oraz w Niemczech. Oferujemy prace w branży budowlanej, produkcyjnej, transportowej oraz metalurgicznej.
Zapewniamy austriacka umowę o prace, darmowe zakwaterowanie, 13 i 14 wypłatę (w budowlance opłacony BUAK).

Poszukujemy zarówno fachowców jak i pomocników!

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

do pracy w Austrii poszukujemy dekarzy, cieśli dachowych, blacharzy. Zakres obowiązków jest uzależniony od doświadczenia pracownika!
poszukujemy również pomocników!

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie,
  • komunikatywna znajomość niemieckiego przynajmniej u 1 osoby w ekipie, auto do dyspozycji!

Oferujemy

  • austriacka umowa o prace,
  • atrakcyjne zarobki wg. Kolektivvertrag- od 14,05 + diety dzienne
  • darmowe zakwaterowanie
  • 13 i 14 wypłata
  • ubezpieczenie i składki socjalne opłacane w Austrii

Wynagrodzenie

Od 2500 do 3000 PLN