Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Dekorator - Sprzedawca

SZACHOWNICA

Chorzów - CH AKS

2 dni temu

Miejsce pracy: Chorzów - CH AKS

Produkty zawsze w atrakcyjnych cenach, otwartość na nowości i zgrany zespół Pracowników, to właśnie te elementy zdecydowały o sukcesie sieci odzieżowej Szachownica.

Obecnie sieć posiada 80 salonów odzieżowych usytuowanych w galeriach handlowych oraz popularnych deptakach średnich miast.

Stabilny rozwój i bardzo dobre wyniki finansowe stawiają nas w czołówce najprężniej rozwijających się sieci odzieżowych w Polsce.

Dołącz do nas i rozwijaj się z NAMI!

Twoje zadania:
  • Terminowe Wdrażanie instrukcji VM
  • Dbanie o czystość i estetykę salonu
  • Wykorzystywanie potencjału handlowego salonu
  • Podejmowania szybkich i trafnych decyzji w zakresie ekspozycji
  • Uczenie zespołu dbałości o ład i porządek
  • Współdecydowanie o kolejności przyjęcia towaru
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • atrakcyjną podstawę
  • comiesięczną premię
  • wypłatę na czas
  • kompleksowe wdrożenie
  • ścieżkę kariery (możliwość awansu na Dekoratora Regionalnego)
  • pracę w młodym zespole
Czego oczekujemy?
  • Kreatywności i poczucia estetyki
  • Znajomości trendów
  • Umiejętności planowania i ustalania priorytetów
  • Dobrej organizacji pracy własnej
  • Rzetelności i terminowości
  • Zdolności pracy pod presją czasu
  • Wielozadaniowości
  • Umiejętność pracy w zespole

Nie jest wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku! Masz predyspozycje? Reszty nauczymy!

Administratorem danych jest Sieć sklepów SZACHOWNICA z siedzibą w Bolesławiec 59-700, Staszica 11A . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami prawa oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj

JOART S.A. - Szachownica

Dlaczego warto?

SZACHOWNICA to polska marka odzieżowa, której właścicielem jest spółka JOART S.A. Działamy na rynku od 2002 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się siecią sklepów odzieżowych. Oferujemy odzież i dodatki dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Naszą główną przewagą konkurencyjną są świetne ceny oraz regularnie zmieniające się kolekcje, zgodne z aktualnymi trendami. Klientom oferujemy ponadto atrakcyjne zniżki w ramach programu lojalnościowego Szachomat, z którego korzysta już ponad pół miliona osób.

Zarządzamy 84 salonami zlokalizowanymi w całym kraju, zarówno w dużych, jak i średnich miastach. Nasze salony usytuowane są w galeriach i pasażach handlowych. Ich powierzchnia waha się od 250 do ponad 500 m2. Pracuje u nas 750 osób. Stabilny rozwój i bardzo dobre wyniki finansowe stawiają nas w czołówce najprężniej rozwijających się sieci odzieżowych w Polsce.

Poznaj stanowisko: Sprzedawca

Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...
Sprzedawca Praca Sprzedawca

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (621)
Wałbrzych (51)
Legnica (106)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (219)
Toruń (135)
Lubelskie:
Lublin (231)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (770)
Tarnów (91)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (1899)
Radom (176)
Płock (60)
Opolskie:
Opole (231)