Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Analiz Power BI i Excel

    Green Basket Sp. z o. o.   Szczecin, ul. Floriana Krygiera 1    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  kontrakt B2B  część etatu
    2 dni
    Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za analizę danych operacyjnych i finansowych firmy oraz przygotowywanie bieżących raportów i analiz. Forma współpracy najlepiej B2B, jest to oferta na ¼ etatu i tylko takich kandydatów poszukujemy. Zakres obowiązków: umiejętność...
Zobacz więcej ofert pracy

Developer Business Intelligence

Nigel Frank International
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Toruń
praca stacjonarna
1970 dni temu

Rola będzie wymagać aktywnego zaangażowania w planowanie, zarządzanie, rozwój i wdrażanie projektów w ramach zespołu IT. Osoba będzie pracować z wieloma klientami w szerokim spektrum technologii, aby dostarczać profesjonalne rozwiązania i usługi na zaawansowanym poziomie. Rola będzie wymagać zaangażowania na wszystkich poziomach cyklu życia projektu, w tym wstępnej konsultacji z klientem, pisania zakresu i dostarczania technicznego. Możliwość pracy zdalnej w zasadzie 50%/50% , z możliwością podroży do Klienta- lokalizacja biura Czechy.

Wymagany jest język angielski na zaawansowanym poziomie oraz dobre zdolności komunikacyjne.

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń
Nr ref.: 19.09kb_b

Kluczowe obowiązki będą obejmować:

  • Pomoc klientom w zarządzaniu zmianą
  • Projektowanie, testowanie oraz instalowanie nowych platform systemowych
  • Przygotowywanie dokumentacji i przedstawianie raportów z postępów
  • Organizowanie szkoleń dla użytkowników i innych konsultantów
  • Zaangażowanie w sprzedaż i wsparcie oraz, w razie potrzeby, utrzymywanie kontaktu z organizacjami klientów
  • Identyfikacja potencjalnych klientów oraz budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • Pomoc w rozwijaniu umiejętności innych członków zespołu.
  • Wspierać projektowanie, opracowywanie i dostarczanie rozwiązań BI dla przedsiębiorstw na podstawie danych klienta w ramach całego zespołu lub pod nadzorem własnym.
  • Wykorzystanie doświadczenia w celu zrozumienia i sprostania wymaganiom biznesowym dzięki odpowiednim technologiom.
  • Podejmowanie odpowiedzialności za dostarczanie niezmiennie profesjonalnej jakości pracy.

Idealny kandydat będzie miał:

  • Udokumentowane doświadczenie we wprowadzaniu rozwiązań dla wielu z poniższych technologii i specjalizacji w co najmniej jednym certyfikacie:
  • Solidne doświadczenie i umiejętności techniczne w Microsoft BI Stack w tym SSIS, SSAS, SSIS, OLAP, RDBMS, Performance Point.
  • Znajomosc technologii Microsoft Dynamics AX
  • Rozumienie koncepcji BI przedsiębiorstwa i hurtowni danych oraz związanych z nimi narzędzi
  • Znajomość nowoczesnych rozwiązań Business Intelligence, takich jak Oracle (OBIEE), Microsoft (MSSQL), SAP (Business Objects), Qlikview i Tableau.
  • Doświadcznie z technologią MS Dynamics AX
  • Umiejętność pisania raportów technicznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Co oferują:

  • Ciekawe zadania do realizacji i atrakcyjne warunki pracy;
  • Ciągły rozwój i poszerzanie swojej wiedzy (np. możliwość rozwoju w kierunku analiz) w oparciu o ścieżki kariery i liczne szkolenia;
  • Szeroki pakiet szkoleń związanych z najnowszymi technologiami IT
  • Praca w ciekawym, międzynarodowym środowisku
  • Praca zdalna w 50%