Zobacz więcej ofert pracy

Developer Microsoft Dynamics 365

LOGISERV Group Sp. z o.o. Sp. j.
Wykroty
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca zdalna
rekrutacja online
222 dni temu
Logiserv Group Sp. z o.o. Sp. j. jest innowacyjną firmą specjalizującą się w usługach z zakresu obróbki stali, metali nieżeliwnych, tkanin oraz tworzyw sztucznych. Wysoko zaawansowane technologicznie maszyny pozwalają nam na utrzymanie jakości produkcji niezależnie od wielkości zleceń. Jesteśmy gotowi dostarczyć kompletne wyroby jak i komponenty.

Spełniamy międzynarodowe standardy jakości, m.in. ISO 9001, EMAS, BREEAM. Kompleksowość oferty pozwala nam na kontrolę prawidłowego przebiegu zlecenia, począwszy od wstępnej koncepcji, przez produkcję, aż po dostawę gotowego produktu własnym taborem.

Powstający w Wykrotach zakład będzie wyznaczać nowe standardy w zakresie wykorzystywanych technologii, dbałości o środowisko, bezpieczeństwa i komfortu pracy.
Wymagania:
  • Min. 3 lat doświadczenia w pracy z Microsoft Dynamics 365 F&O, w tym doświadczenie przy wdrożeniu Dynamics 365 F&O;
  • Znajomość i zrozumienie infrastruktury, wdrożeń Azure D365, integracji i dostosowań w ramach Dynamics 365 F&O;
  • Doświadczenie w wykonywaniu i dokumentowaniu wyników analiz biznesowych i systemowych;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację. Język niemiecki mile widziany;
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań.
Zakres obowiązków:
  • Projektowanie i implementacja rozwiązań biznesowych w MS Dynamics 365 F&O oraz integracja z systemami zewnętrznymi np. Enova;
  • Tworzenie nowych rozwiązań biznesowych w Microsoft Dynamics 365 F&O;
  • Bieżące utrzymanie oraz rekomendowanie możliwości rozbudowy istniejących rozwiązań;
  • Modelowanie procesów w odniesieniu do potrzeb poszczególnych działów i funkcjonalności systemu Microsoft Dynamics 365 F&O;
  • Rozwiązywanie problemów i identyfikacja błędów związanych z systemem;
  • Współpraca z zespołem konsultantów/programistów w przygotowywaniu rozwiązań;
  • Testowanie i dokumentowanie prac;
  • Przygotowanie i udział we wdrożeniach, a także utrzymanie rozwiązań w obszarze Dynamics 365 F&O;
  • Współpraca z innymi zespołami w Grupie Kapitałowej.
Oferujemy:
  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę przy ciągłym rozwoju firmy;
  • Bezpieczeństwo: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Rozwój: ciekawe zadania, niezbędne narzędzia pracy, możliwość pogłębiania wiedzy oraz zdobywanie nowych doświadczeń;
  • Zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Przyjazna atmosfera i współpraca oparta na szacunku;
  • Pakiet benefitów.