Zobacz więcej ofert pracy

Developer Microsoft Dynamics NAV

Zoeller Tech Sp. z o.o.
pomorskie, Rekowo Górne k. Redy (pow. pucki; gm. Puck)
specjalista junior / mid / senior
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
855 dni temu

ZOELLER TECH Sp. z o.o. należy do grupy europejskich liderów produkujących pojazdy komunalne.
W związku ze swoim dynamicznym rozwojem szukamy kandydatów na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Rekowo Górne k. Redy (pow. pucki; gm. Puck)

Miejsce pracy: Rekowo Górne k. Redy (pow. pucki; gm. Puck); praca zdalna

Opis stanowiska:
  • programowanie i implementacja rozwiązań Microsoft Dynamics NAV 2017
  • rozwój i customizacja standardowych funkcjonalności Microsoft Dynamics NAV 2017
  • realizacja prac wdrożeniowych
  • projektowanie rozwiązań
  • projekty związane z wdrożeniem Dynamics 365 Business Central / NAV
  • tworzenie dokumentacji
Oczekiwania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (2 lata)
  • znajomość jednego z języków programowania: C# i .NET – mile widziane
  • znajomość funkcjonalna systemu MS Dynamics NAV lub innych systemów klasy ERP – mile widziane
  • znajomość relacyjnych baz danych oraz MS SQL – mile widziane
  • doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej – mile widziane
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętności radzenia sobie z zadaniami pod presją czasu
Oferujemy:
  • stałą pracę dla jednego klienta
  • współpracę i wsparcie merytoryczne konsultanta z wieloletnim doświadczeniem
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość uczestniczenia w projektach o międzynarodowym zasięgu
  • ciekawą i rozwijającą pracę z wieloma standardowymi i dodatkowymi modułami NAV
  • projekty z użyciem powiązanych technologii
  • regularne upgrade’y do najnowszych wersji
  • narzędzia pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną formę współpracy
  • dofinansowanie do wczasów, kart Multisport oraz pakietów medycznych
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Do przesyłanych dokumentów należy dołączyć klauzule o ochronie danych osobowych.

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zoeller Tech Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Administratorem danych jest Zoeller Tech Sp. z o.o. z siedzibą w Rekowo Górne 84-123, Nowa 8. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

Poznaj

Grupa Zoeller należy do największych w Europie producentów oferującą pojazdy i inne rozwiązania przeznaczone do utylizacji odpadów.